Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Без коментарів...

Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення demonm » 25 грудня 2010, 21:58

Доброї години доби всім читачам!

Як може хто помітив, то останні декілька днів на сайті велись певні роботи, що відбивалось на його працездатності. Радий Вас повідомити, що починаючи від сьогоднішнього дня сайт входить у нормальний робочий режим. Тимчасові незручності були пов'язані зі зміною хостингу і послідуючим налаштуванням сайту вже на новому окремому сервері. Це має забезпечити більш стабільну роботу Локалайзу і полегшити введення новинок на ньому.

Тепер щодо планів на майбутнє. Моя скромна персона віднедавна теж є учасником Команди Локалайзу. Мої обов'язки наразі - це стеження за безвідмовною роботою сервера і розширення разом з іншими можливостей сайту, а також супутнього проекту Перекладачки.
Що очікується найближчим часом:
- введення у дію повністю нової версії Перекладачки, базованої швидше за все на мові програмування Java. Будемо надіятись, що ця версія буде останньою експериментальною і нарешті піде у промислове використання; :)
- поступовий перехід самого Локалайзу на новий двигун, оскільки поточний вичерпав свої можливості для розвитку. Після введення у дію повністю функціональної Перекладачки, всі дії щодо перекладу ПЗ і субтитрів будуть перенесені туди. А Локалайз буде модифіковано у портал готових українізаторів для ПЗ і субтитрів.

Очікується багато цікавих нововведень і "смаколиків". Так що не лінуйтесь час від часу заходити на наш сайт, щоб не пропустити якихось цікавинок і завжди мати самі актуальні переклади для Ваших програм.

З повагою,
Адміністрація.
Аватар користувача
demonm
Адміністрація
 
Повідомлень: 6
З нами з: 05 грудня 2010, 00:34
Звідки: Чернівецька обл.

Re: Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення 6c6c6 » 25 грудня 2010, 22:38

Від себе можу додати, що останні оновлення перекладів та зовсім нові роботи будуть з’являтись на цьому сайті. Покищо ;-)
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення літо » 25 грудня 2010, 23:55

я як завше на перед батька в пекло.. :oops: вітаю!! тих хто брав участь у роботі, і тих хто має можливість насолоджуватись виглядом і роботою сайту. приємно що прийшов час змін)) весна не по сезону, майже як в мене за вікном.. приємно що наші ряди поповнились :wink: чекаємо продовження. і гарного вечора. дякую що ми є :)
Аватар користувача
літо
 
Повідомлень: 14
З нами з: 23 грудня 2009, 21:24

Re: Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення demonm » 26 грудня 2010, 23:05

Сьогодні додано у тестовому режимі нову можливість - стрічки RSS 2.0. Для того, щоб налаштувати для себе RSS-стрічку, перейдіть по адресі:
smartfeed_url.php
Бажаю приємного перегляду. Очікуйте інших новинок скоро. :wink:
Аватар користувача
demonm
Адміністрація
 
Повідомлень: 6
З нами з: 05 грудня 2010, 00:34
Звідки: Чернівецька обл.

Re: Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення літо » 19 березня 2011, 18:02

думаю варто створити тему де б можна було писати побажання та пропозиції..
так от від мене--- хотіла звантажити не завершені саби і не знайшла тицялки. от не погано було б зробити щось на зразок цього, якщо таке можливо. не завше є можливість працювати в неті, а завершити справу вартує. дякую. гарного дня ;)
Аватар користувача
літо
 
Повідомлень: 14
З нами з: 23 грудня 2009, 21:24

Re: Останні маніпуляції на сайті та плани на майбутнє

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 21:04

гарний сайт,усе швидко заходить без проблем,але занадто мало відвідувачів(
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron