Скарги побажання помилки питання...

Обговорення самого localize.org.ua (ідеї, побажання, скарги)...

Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 18 травня 2008, 13:01

в цю тему пішить все що думаєте про цей Проект а також всі питання які виникають в процесі користування даним Проектом та про помічені помилки або те що Вам тутички не подобається...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення vitalis » 09 червня 2008, 17:24

Писав вже 6с6с6.

vitalis
Поставте премодерацію нових тем у зараз закритих (для цього) розділах форуму. -- це щоб будь-хто міг додати тему з новим перекладом. Після додавання адміністрація може підкорегувати тему, просто схвалити (опублікувати) або й відхилити (видалити). НМСД, для користувачів так буде легше додавати переклади...

6c6c6
Тоді має бути і пермодерація дописів, що є неприпустимим. А так користувач може вступити у відповдіну групу (за запитом) і мати доступ до тем, що його цікавлять.
Якщо цікаво можу викласти нашу концепцію більш детально.

vitalis
Хіба премодерація новостворених тем обов'язково передбачає премодерацію дописів? Здається, що ні.



P.S. До речі, додайте мене до якоїсь-там модної групи, щоб я міг викладати свої переклади.
Аватар користувача
vitalis
 
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2008, 13:11
Звідки: Київ

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення 6c6c6 » 10 червня 2008, 00:04

vitalis написав:P.S. До речі, додайте мене до якоїсь-там модної групи, щоб я міг викладати свої переклади.

Вже маєш відповідні права, проте всерівно складеної структури покищо не зламати.

Вибачаюсь що після того нічого не відписав просто чимало часу було витрачено на нагальні справи та проблеми, та й є така чудова хвороба - склероз :crazy:

І так проясню кілька ключових моментів:
1. Для коректної роботи із сайтом (нормального відображення нового на головній сторінці, структуризації надбань та легкого пошуку того що цікавить) варто мати чітку структуру, яка б дозволяла виконувати вище зазначені дії
Як правило перекладачам ліньки писати якийсь там опис чи характеристики ПЗ, проте це дуже потрібно звичайним користувачам, які бажають (чи навіть не підозрюючи того що вони бажають) використовувати ту чи іншу програму (а відповідно і переклад до неї). Можливо розроблена структура сайту і не досконала, проте було вирішено зупинитись на ній.
2. Викладання власних надбань реально організувати у гілці сайту - Запити користувачів, з якого „Писарі“ можуть оформити належним чином реліз програми/перекладу. Більш детально ця процедура покищо не розроблена.
3. Звичайна пермодерація не дозволить звичайним користувачам почати використовувати переклад/програму, поки її не викладе на сайті модератор. Можливо деколи це й вірний крок, проте далеко не завжди.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 10 червня 2008, 18:07

Програміст!!! блін!!! пам'ятай!!! поки не зробиш наступне - ніякого аніме!!!

наступне:

1. час на головній не співпадає з часом користувача...

2. додати - Дивитися усі переклади користувача...

3. ПК та КПК - що робити???

4. майстер у Запити користувачів для перекладачів...

5. Майстер у Перекладачку (роздільник між рядками може бути пустим значенням)...

6. Тема "Хронологія розвитку л-з орг уа"...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Старі/недоступні версії...

Повідомлення terminataaar » 21 червня 2008, 11:56

ідея - позначка при РЕДАГУВАННІ першого посту (при переході по РЕДАГУВАТИ) - типу "стара/недоступна версія"...

треба продумати ідею дублювання файлів самої версії...

також може автоматично додавати в темі з позначкою "стара/недоступна версія" пряме посилання на нову стабільну чи останню версію???
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 04 липня 2008, 17:42

1 - в перекладачку поряд з (ПЕРЕЙТИ ДО ПЕРЕКЛАДУ) додати "автоматичний переклад" з SELECTом із тем цього форуму (приклад - перекладаємо Оперу 9.51 а вже є 9.25 і 9.51 - вивести в вибір 9.25 і .51)... виставляти "впевненість" = АВТОМАТИЧНО...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення vitalis » 12 серпня 2008, 16:48

Окрема тема на теґи програми - це трохи аж занадто. Теґи можна безболісно об'єднати з описом програми в одну тему (теґи - завжди другий допис теми опису ПЗ).
Фактично можна також теми підрозділів "Версії" витягнути вгору, до розділів "ПрограмаХ", просто теми "Опис" та "Коментарі" закріпити. Як наслідок, теми зі старими версіями поступово спадатимуть вниз списку, а нові будуть вгорі.

...для простоти орієнтування.
Аватар користувача
vitalis
 
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2008, 13:11
Звідки: Київ

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 13 серпня 2008, 15:05

дякую за ідеї Віталіс - зробимо... і справді так зручніше... коли проектували структуру не зважали на функціонал і можливості цього двигуна - а проектували під самий простий (зовсім без наворотів) форум...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 14 серпня 2008, 15:28

1 - сортування тем в форумі за датою створення ПОСТУ...
2 - перенесення всіх тем з Версії в форум програми і видалення підфорумів Версії...
3 - перенесення тегів до другої відповіді в пості...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Скарги побажання помилки питання...

Повідомлення terminataaar » 17 серпня 2008, 11:18

terminataaar написав:1 - сортування тем в форумі за датою створення ПОСТУ...
- зробив...

terminataaar написав:3 - перенесення тегів до другої відповіді в пості...
- поки зробити не можу - структуру зламаю - а до тегів дуже багато в'яжеться - і ще одне - в майбутньому Теги будуть коментуватися - тобто Теги - це типу окремий опис і їм буде приділено окрему уваги... тому як складову Опису я їх робити не буду...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Далі

Повернутись до Обговорення localize.org.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron