Сторінка 1 з 1

Коментарі

ПовідомленняДодано: 18 жовтня 2008, 17:51
harley4ik
Сам користуюсь.

Коментарі

ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2008, 14:12
Лісовий вовк
Після того як програвач став коштувати грошей у безкоштовній версії з*явився модуль adware :( Неприємне доповнення до такого хорошого плеєра.
З.І.:Посилання не працює.

Re: Коментарі

ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2008, 13:58
harley4ik
Лісовий вовк написав:Після того як програвач став коштувати грошей у безкоштовній версії з*явився модуль adware :( Неприємне доповнення до такого хорошого плеєра.
З.І.:Посилання не працює.

Знаю, тому викладаю про версію, ключа можна знайти в інеті. Останнє посилання почне працювати протягом доби... Проблеми з інтернетом, три рази ставив на завантаження, але весь час були обриви(

Re: Коментарі

ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2008, 21:01
6c6c6
harley4ik написав:Знаю, тому викладаю про версію, ключа можна знайти в інеті.

І справді варезу нам тут не треба :P

Re: Коментарі

ПовідомленняДодано: 16 грудня 2008, 18:53
harley4ik
оце щось цікаве сталося... відтепер я не офіційний перекладач для BS.Player. Є ідеї, але казати не буду чому і кому дякувати, тому буду викладати переклади тоді, коли зможу знайти сам плеєр. Хоча, може вони вже не будуть потрібні, новий (або старий) перекладач буде робити все вчасно й не буде неперекладених рядків.
Доречі, вийшла нова версія 2.34.980

Re: Коментарі

ПовідомленняДодано: 16 грудня 2008, 22:16
6c6c6
harley4ik написав:оце щось цікаве сталося... відтепер я не офіційний перекладач для BS.Player. Є ідеї, але казати не буду чому і кому дякувати, тому буду викладати переклади тоді, коли зможу знайти сам плеєр. Хоча, може вони вже не будуть потрібні, новий (або старий) перекладач буде робити все вчасно й не буде неперекладених рядків.
Доречі, вийшла нова версія 2.34.980

Хмммм, якщо повернувся „старий“, то можна йому дати дорогу... Але цікаво де він пропадав і чому він перш за все з тобою не побалакав? Не збагну такого ставлення.

Як на мене продовжуй перекладати, певен батьківщина та ми тебе не забудемо. Також напевно можна спробувати загнати твій переклад в перекладачку ;)