Сторінка 1 з 1

Сумно?Ком – спільнота блогів про культуру

ПовідомленняДодано: 09 листопада 2009, 22:28
6c6c6
http://sumno.com - це соціальне інтернет-видання та мережа блоґів про культуру. Статті редакцією на пошту не приймаються і не розглядаються, у мережевого видання є можливість абсолютно вільного додавання та розповсюдження інформації для користувачів.

Система додавання статей максимально проста - юзер додає її у свій персональний блоґ і вона автоматично потрапляє на розгляд ради редакторів, представник якої максимально швидко затверджує статтю, якщо за якістю вона підходить виданню, або ж відхиляє, але в такому разі стаття усе одно залишається у персональному блозі її автора, втім, не потрапляє на головну.

Востаннє масштабне реформування «Сумно?» відбулося на його третій день народження - 14 жовтня 2008 року. Тоді й запрацювала блоґова система.

«Сумно?» засноване ініціативною групою, яку очолив Богдан Логвиненко у 2005 році. Статистика видання протягом трьох років постійно росла і до середини 2008 досягла близько 1.5 тисяч користувачів на день, що значно перевищує показники інших культурних ресурсів українського інтернету.

Основними засадами редакційної політики є аполітичність, позаформатність, оригінальність та якість.