Сторінка 1 з 1

NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 09 липня 2010, 17:00
HetmanNet
Сьогодні зрозумів, що користуватися програмою без української локалізації достатньо важко.. хоч користуюся NetBeans IDE вже давно, але так і не звик.. тому вирішив зайнятися пошуком вирішення цієї проблеми.. як виявилося української локалізації він не має.. навіть команди з його локалізації, незважаючи на те що проект є відкритим.. Тому хотів дізнатися, чи немає когось хто почав займатися цим питанням?

P.S. NetBeans IDE є достатньо гарним середовищем для розробки на Java, JavaScript, PHP, Python, Ruby, Groovy, C, C++, Scala, Clojure, JavaScript, та після встановлення потрібних додатків цей список підтримуваних мов програмування можна розширити.. шкода, але всіх перерахувати не можу.. їх там близько 100 мов програмування, які можна додати за допомогою додатків.. Просто казка для програмісті.. Тому вдячних буде чимало..

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 09 липня 2010, 23:34
6c6c6
Є кілька варіантів локалізацій:
1) офіційна у спеціально створеній під те спільноті (я так зрозумів створено її цього року);
2) неофіційна, але розбиратись у всьому доведеться самотужки, проте окрім самих себе ніхто на якість перекладу не впливатиме (проте можливо виникнуть проблеми з офіційними англомовними сирцями, але інші мови цілком доступні :crazy: ).

Мені ближче до душі останній варіант :)

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 10 липня 2010, 16:30
HetmanNet
Спільнота з перекладу є.. а перекладу немає..

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 10 липня 2010, 23:36
6c6c6
HetmanNet написав:Спільнота з перекладу є.. а перекладу немає..

Ну так я запропонував 2 варіанти розвитку подій :) Можна або долучитись до офіційної спільноти та зробити переклад там, або робити все окремо від офіційного... Вибір за тобою. Можу посприяти при неофіційному перекладі, бо трохи з NetBeans і самому довелось попрацювати.

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 13 липня 2010, 20:04
HetmanNet
Можна спробувати.. питання, як його робити? за допомогою чого?

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 14 липня 2010, 00:39
6c6c6
HetmanNet написав:Можна спробувати.. питання, як його робити? за допомогою чого?

Завтра створю проект локалізації і напишу детальну інструкцію з роботи над ним. Працюватимемо таки з оригінальними файлами. На щастя розробники дозволили подібну можливість (виклали „псевдо-файли-локалізації“).

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 15 липня 2010, 00:24
6c6c6
Проект готовий. Але є маленька проблема, робити переклад доведеться під віндою, я якось про те забувсь. Кросплатформенного шаблонного перекладача, який би хапав джава-файли немає (або не знаю просто). Всього в проекті ~700 файлів, хоча основної оболонки певен не більше 20, все інше – до доповнень. Під вінду піде чи будемо шукати щось лінухове або кросплатформенне?

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 31 липня 2010, 23:49
HetmanNet
Оце халепа.. доведеться шукати..

Re: NetBeans IDE

ПовідомленняДодано: 01 серпня 2010, 23:37
6c6c6
То поки роботу над перекладом не починати?