Коментарі

Легкий у керуванні та водночас потужний мультимедіа та онлайн програвач. Використовує власні вбудовані кодеки, підтримує обкладинки.

Модератор: GOM Player

Коментарі

Повідомлення terminataaar » 12 лютого 2008, 20:36

Основні моменти коментарів:

6c6c6: Так GOM відтворює flv.

terminataaar: саби належним чином не відображаються...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Коментарі

Повідомлення terminataaar » 12 лютого 2008, 20:45

МЕГА ПРОГА!!! відео показує мультики крутить!!!
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Коментарі

Повідомлення pystelya » 28 березня 2008, 19:40

А Я надалі віддаю перевагу Media Plaer Classic, до речі а Гум відтворює .flv ?
i can feel you...
Аватар користувача
pystelya
 
Повідомлень: 12
З нами з: 28 січня 2008, 08:42
Звідки: Львів

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 29 березня 2008, 01:32

pystelya написав:А Я надалі віддаю перевагу Media Plaer Classic, до речі а Гум відтворю .flv ?

Ой не треба тут священних війн тільки :) . Так GOM відтворює flv.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення terminataaar » 29 березня 2008, 01:45

а от з сабами повна халепа... на відміну від "классика"... но це до розробників... корочше кажучі - все дивлюся за допомогою ГОМа - бо блін позіціювання гарне!!! окрім аніме - бо там саби належним чином не відображаються... хммм...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Коментарі

Повідомлення pystelya » 07 квітня 2008, 00:03

Так звана "війна" надання переваги тому чи іншому програвачу завжди відбуватиметься. Оскільки кожна програма завжди матиме свої +, так і -. Думаю незабаром можна оголосити голосування на тему "Кращий програвач" для українського користувача ПК.
i can feel you...
Аватар користувача
pystelya
 
Повідомлень: 12
З нами з: 28 січня 2008, 08:42
Звідки: Львів

Re: Коментарі

Повідомлення pystelya » 07 квітня 2008, 00:06

terminataaar написав:а от з сабами повна халепа... на відміну від "классика"... но це до розробників... корочше кажучі - все дивлюся за допомогою ГОМа - бо блін позіціювання гарне!!! окрім аніме - бо там саби належним чином не відображаються... хммм...


Субтитри? Ще й погано відображаються МПК, ой важко повірити. Якщо не важко наведи приклади порівняння. Переваги відеозображення субтитрів у Гомі.
i can feel you...
Аватар користувача
pystelya
 
Повідомлень: 12
З нами з: 28 січня 2008, 08:42
Звідки: Львів

Re: Коментарі

Повідомлення weber » 03 березня 2010, 03:19

Можливо не тут пишу, але як на мене варто зазначити, що для правильного встановлення українізатора , треба пройти швидке налаштування, яке вмикається при першому запуску, бо я при встановленні на новій системі, не одразу зрозумів в чому проблема і чому не працює українізатор, бо маю звичку все поставити, а потім налаштовувати.
Аватар користувача
weber
 
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2009, 02:48
Звідки: Київ

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 03 березня 2010, 20:02

weber написав:Можливо не тут пишу

Саме там де треба, хоча можна було б і в новині про відповідну версію написати. Як я зрозумів це з останньою локалізацією така капость.
weber написав:але як на мене варто зазначити, що для правильного встановлення українізатора , треба пройти швидке налаштування, яке вмикається при першому запуску, бо я при встановленні на новій системі, не одразу зрозумів в чому проблема і чому не працює українізатор, бо маю звичку все поставити, а потім налаштовувати.

Тільки-но протестував встановлення без „проходження попереднього налаштування“. Все встановилось і запустилось без проблем (з’явилось україномовне вікно „попереднього налаштування“). Прошу перевірити ще раз, але звернути увагу чи часом в процесах не залишився GOM.exe або GomWiz.exe, якщо спроба українізації буде невдалою.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення weber » 03 березня 2010, 20:12

6c6c6 написав:
weber написав:Можливо не тут пишу

Саме там де треба, хоча можна було б і в новині про відповідну версію написати. Як я зрозумів це з останньою локалізацією така капость.
weber написав:але як на мене варто зазначити, що для правильного встановлення українізатора , треба пройти швидке налаштування, яке вмикається при першому запуску, бо я при встановленні на новій системі, не одразу зрозумів в чому проблема і чому не працює українізатор, бо маю звичку все поставити, а потім налаштовувати.

Тільки-но протестував встановлення без „проходження попереднього налаштування“. Все встановилось і запустилось без проблем (з’явилось україномовне вікно „попереднього налаштування“). Прошу перевірити ще раз, але звернути увагу чи часом в процесах не залишився GOM.exe або GomWiz.exe, якщо спроба українізації буде невдалою.

Так остання версія встановлювався.
Можливо моя помилка, ще раз спробувати не можу, я встановлював не в себе його, а в знайомих після перевстановлення відновсу.
Аватар користувача
weber
 
Повідомлень: 5
З нами з: 18 травня 2009, 02:48
Звідки: Київ

Далі

Повернутись до GOM Player

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron