Підсумки літа 2011

Без коментарів...

Підсумки літа 2011

Повідомлення 6c6c6 » 01 вересня 2011, 15:21

Ось і минуло літо. Для мене це літо було доволі насиченим на події в особистому житті але не надто у перекладацькому. Хоча дещо можна було б відзначити.

1. Локалайз потрошку видозмінюється:
    – ми обрали двигун (Drupal 7), який повинен забезпечити ті нововведення, що потрібні для подальшого розвитку проекту;
    – потроху виконується наповнення як старої версії (що базується на phpBB 3) так і нової;
    – до нового двигуна додаються та налаштовуються потрібні доповнення;
    – нині двигун тримається в актуальному (найбезпечнішому) стані;
    – на форумі та сайті запрацювали стрічки новин і тепер ви можете в слідкувати за оновленнями не відвідуючи офіційний сайт.
Серед проблем із сайтом варто відзначити не зовсім жваву зміну сервера і майже тижневу непрацездатність сайту. Проблеми з доповненнями та вірним налаштуванням через незадовільну мою кваліфікацію та обізнаність в цьому, тому не жбурляйте камінням.

За підсумками опитування (як на мене понад 50 опитаних як для такого проекту вистачить) можна зробити висновок, що більшість воліє до блогоподібного Локалайзу, але мені б більше хотілось комбінувати блог з каталогом і частково форумом або щось на кшталт wiki.

2. У царині перекладів теж є зрушення:
    – зараз на сайті з’являється все більше локалізацій інших користувачів, серед яких варто було б відзначити Vladimir_02 з доробком перекладів та gregg1 з вдосконаленим перекладом Windows XP, за що їм окрема подяка;
    – я потроху розширюю коло перекладів для продуктів Comodo;
    – сайт „біблійних програм“ так і не розродився на коректні посилання на переклади з Локалайзу, хоча у листі тамтешній адмін запевняв що все виправлять... відверто бісить таке ставлення; до речі там же на сайті у розділі друзів є укрлокал зі згадкою що переклад STDU Viewer звідтіля, власне я остаточні висновки для себе зробив.
Тепер трішки про особисте. На місяць втратив свою музу тому не певен що буде снага до нових значних звершень, можливо й сам зникну на кілька тижнів – полину до малої Батьківщини, де не матиму доступу до мережі та комп’ютера. До речі, щодо комп’ютера, – тиждень тому помер жорсткий диск з ОС, перекладами (частково, бо перед тим зробив резервну копію більшості з них) та особистими файлами (фотографіями, документами тощо), тому працювати над перекладами та щось робити в Інтернеті можу виключно на роботі. Якось все на купу вийшло і з музою, і з залізом, і взагалі.

До речі з Днем Незалежності вас і нинішнім Днем знань. Почуємось ;-)

Щиро ваш, Олександр (6c6c6)
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Підсумки літа 2011

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 20:59

форум цікавий,так сказати для "знающіх" людей,але якось неактивно...
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron