Знов про проблеми українізації ПЗ

Без коментарів...

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення 6c6c6 » 27 липня 2011, 21:06

Vladimir02 написав:мабуть буду першим... :)
Нічого поганого не можу сказати про Олексія Лугіна.... спілкування було цілком ввічливе і адекватне.... не знаю хто йому що і як писав...

Я знаю що і як йому писав, і що він відповідав мені.
Vladimir02 написав:не бачу злочину... :Search: я не примушую користуватися русифікаторами.... русифікатори роблю для росіян та інших російськомовних...
а українцям - українізатори... :wink:

А я бачу. Треба надавати пріоритет та пільги рідній мові, а не чужинській. В цьому й проблема.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення Vladimir02 » 28 липня 2011, 19:19

6c6c6 написав:А я бачу. Треба надавати пріоритет та пільги рідній мові, а не чужинській. В цьому й проблема.

а я її такою не вважаю... є родичі і друзі в Росії... ще бабуся по відчиму в Грузії...
Притримуюся такої тези: "Скільки ти знаєш мов — стільки разів ти людина"... знав би ще яку мову, то перекладав би і нею... :pardon:
Аватар користувача
Vladimir02
 
Повідомлень: 44
З нами з: 15 липня 2011, 18:59

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення 6c6c6 » 29 липня 2011, 08:32

Vladimir02 написав:а я її такою не вважаю... є родичі і друзі в Росії... ще бабуся по відчиму в Грузії...

І що? У мене теж є родичі по 2-3 коліну у Білорусі... Певен якщо взяти 4-5 то будуть десь й у Ойропі...
Vladimir02 написав:Притримуюся такої тези: "Скільки ти знаєш мов — стільки разів ти людина"... знав би ще яку мову, то перекладав би і нею... :pardon:

Ну то мо треба людей мовам вчити а не перекладати програми для них рідною мовою? Хочете використовувати корейський програвач (є кілька доволі якісних) – вчить корейську, хоче використовувати китайський архіватор – вчить китайську?..

Замість того, щоб витрачати час на роботу, до якої у людини є хист і в чому вона може досягти успіхів, зробити внесок у галузь на локальному чи світовому рівні, треба займатись вивченням мов світу? :lol: На форумі АІМР колись запитали „навіщо перекладати українською якщо російську розуміють всі українці?“, на що було кілка відповідей про те що „далеко не всі українці“, „що більшості легше користуватись рідною мовою“ тощо, але була ще відповідь про те, що це мертва мова і не слід витрачати на неї час. На те була лиш одна моя відповідь: „Вчить китайську, бо російська теж вже мертва мова. Китайською володіє значно більше люду, аніж російською, англійською чи будь-якою іншою... Не варто вивчати мертвих мов.“ :twisted: (На жаль точно процитувати не можу, тему нещодавно було видалено.)

Я, як інженер-геодезист, витрачаю чимало свого вільного часу не на читання книжок, не на свою дівчину, не на вдосконалення свого знання геодезичних приладів та методик обчислення та прокладання геодезичних мереж, а на те, щоб олюднити ПЗ, щоб воно стало доступним пересічному українцю. :evil: Хоча останнім часом таки більше сил віддаю дівчині та роботі... :oops:
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення Vladimir02 » 29 липня 2011, 12:05

і нащо це проотиставлення чужинська, не чужиньська мова... РІДНА у мене УКРАЇНСЬКА... це без варіантів навіть... мислю і спілкуюся тільки українською, але коли потрібно то російською хто української не розуміє (Росіяни і жителі країн СНД)...
Чи по вашому виходить тільки українською і все робити переклади... а росіяни хай самі собі роблять...
на рахунок того, що українська мертва мова - ДУРНЯ... це пишуть неграмотні шовіністи... статистика річ вперта:
українців - близько 45 млн
чехів - 10 млн.
поляків - 38 млн.
це цифри які я пам"ятаю, можна продовжувати...
якщо так, то у кого мертвіша мова...

Зі.... розмова вже себе вичерпала, не хочу продовжувати...
Аватар користувача
Vladimir02
 
Повідомлень: 44
З нами з: 15 липня 2011, 18:59

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення 6c6c6 » 29 липня 2011, 13:29

Vladimir02 написав:і нащо це проотиставлення чужинська, не чужиньська мова... РІДНА у мене УКРАЇНСЬКА... це без варіантів навіть...

Якщо не рідна то чужинська. В Україні (для українців) пріоритетною для захисту та підтримки має бути саме українська, а не російська, польська, білоруська абощо. В Росії – російська, татарська, чеченська та ін. мови народностей федерації.
Vladimir02 написав:Чи по вашому виходить тільки українською і все робити переклади... а росіяни хай самі собі роблять...

Саме так. Захист національних пріоритетів.
Vladimir02 написав:на рахунок того, що українська мертва мова - ДУРНЯ... це пишуть неграмотні шовіністи... статистика річ вперта:
українців - близько 45 млн
чехів - 10 млн.
поляків - 38 млн.

Доволі сумнівна статистика, адже скільки з 45 мл. жителів України вважають себе українцями (або є українцями)? Скільки з них знає і використовує українську мову в побуті? Який відсоток суржику використовується при мовленні? Такої статистики немає?
Vladimir02 написав:Зі.... розмова вже себе вичерпала, не хочу продовжувати...

Звісно вичерпала, саме тому русифікацій в рази більше за українізації. Саме тому українці займаються русифікацією ПЗ (особисто я мав справу з кількома особами, які займаються саме перекладом російською, або розробляються російськомовне ПЗ, а вже потім колись можливо з’явиться й українська локаль), літератури, фільмів... а не перекладають їх українською.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Знов про проблеми українізації ПЗ

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 21:01

проблеми українізаціз з ПЗ завжди були,і,нажаль,їх поки не вирішили....
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35

Поперед.

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron