Є хто на сайті з донецьких?

Без коментарів...

Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення 6c6c6 » 17 березня 2011, 22:38

Багато чого сталось з моєї останньої писанини. Потроху рухаємось вперед як з перекладами так і з оновленням самого сайту. Проте про останнє немає поки чого розповідати. Через певні моменти вся команда розробників поки не може повноцінно віддатись проекту (я от не можу переклади деякі доробити й інколи з оновленнями лажаю). Але прошу не ховати нас завчасно... як буде треба самі сховаємось ґґґ

Тепер щодо донецьких. Дуже цікаво, чи є серед відвідувачів мешканці міста Донецьк та, можливо, його околиць. Не заради статистики і висновку, що „Донбас – мертва зона українізації“, а задля того, що якщо є такі люди в Донецьку, то можна було б організувати зустріч. 19-20 березня буду в цьому місті (вирішив трішки розім’яти кістки та побувати на виступі Круаханів). Власне 19 числа на те все буде мало часу, бо треба призвичаїтись до клімату та дістатись до Ясинуватого, де буде відбуватись фест, а от 20 з ранку і до 14 можна було б здибатись. З культмасу: випити кави/чаю, побалакати про проблеми україізації... Можливо б аборигени зголосились показати своє місто :-)

Якщо будуть бажаючі то викладу контактний номер телехвону і „ю ар велкам“.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення 6c6c6 » 23 березня 2011, 22:12

Коли тільки попав у Донецьк одразу пригадалось Подерев’янського:
Подерев’янський написав:Толя: Папа, а на том бєpєгу наші?
Опанас (зловісно): Там кацапи...

Хоча звісно щось подібне (там звісно слід ляхів помітно) і на Львівщині було... Проте якщо у „місті лева“ я вже бував не вперше, то місто шахтарів до цього ще не відвідував. Власне моє перше враження було передбачуваним, за винятком того що я реально не знав як там брудно... Брудні люди, брудні вулиці, брудне повітря, брудний транспорт... Ще добу чорні шмарклі доводилось витирати з носа. Терикони посеред міста, труби з чорним димом там же і це при тому, що я звик до кременчуцької „дикості“ (адже у нас також купа досить потужних підприємств у межах міста). Як і очікувалось абсолютна більшість населення шпрехає російською (я й сам часто нею спілкуюсь, проте там то є реально основною мовою, включаючи і оголошення зупинок у громадському транспорті). Власне крім Донецька побував ще у Ясинуватій (де відбувався фест за участю ірландців Круахан) та у Маріуполі (до цього були ще Полтава та Дніпропетровськ, але перша не така вже й цікава, а другий топтав лише пів годинки, коли повертався додому). Ці два містечка мені видались більш охайними, хоча в Маріуполі таки дихалось не легше за Донецьк... Здивувала значна кількість (не рідко занедбаного) приватного сектору та малоповерхової забудови сталінського типу. Ну а люди як люди... такі ж як і усюди хамуваті кондуктори у транспорті (не всі правда), молодь, яка туснячить на скейтах... На фесті нефори як нефори. Поспівали розбишацькі та патріотичні пісні братського ірландського народу (нас москалі тиснуть а їх – англійська голота).

У перший же день у трамваю втюхали безкоштовну газету про „Донеццкую Русь“ і якийсь там „Руський саюз“... Переважно з її вмістом знайомились пенсіонери. Ну а мені було що ввечері під дупу на лавочці підіслати :-)

Другого дня враження дещо доповнилось, бо познайомився з дівчиною-патріоткою-націоналісткою... частково російського походження :-) Вона і за УПЦ КП, і проти москалів... Дявчина не школота (аспірантуру закінчила), тому певен патріотично-націоналістичний рух на Донеччині таки живе і буде потроху розвиватись за рахунок подібних патріотів.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення gregg1 » 16 квітня 2011, 18:23

Коли я прочитав, що ти в Донецьку познайомився з дівчиною- націоналісткою, я згадав старий анекдот, в якому йдеться про те, що тільки жид може в пустелі знайти апельсин...
Тому в мене цілком логічне запитання - а ти справді українець? :lol: :lol: :lol: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
gregg1
 
Повідомлень: 5
З нами з: 10 січня 2011, 23:57

Re: Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення harley4ik » 29 квітня 2011, 21:04

gregg1 написав:Коли я прочитав, що ти в Донецьку познайомився з дівчиною- націоналісткою, я згадав старий анекдот, в якому йдеться про те, що тільки жид може в пустелі знайти апельсин...Тому в мене цілком логічне запитання - а ти справді українець?

То вже занадто, є в тих краях люди, яким цікаво розвивати українську і які тримаються патріотичних поглядів. Сам народився й жив на Донбасі 16 років, ще 7 жив у Харкові, заре доїхав до Київа. При тому всьому завжди притримувався патріотичних поглядів і в студентські роки перекладав трохи ПЗ, тут більшість моїх перекладів є. На жаль, настали скрутні часи, роботи багато, платять мало, тому не маю часу зараз перекладати =(
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Re: Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення 6c6c6 » 29 квітня 2011, 22:40

Бачив патріотів і не дуже як на заході так і на сході нашої Батьківщини. У центрі (Полтавщина) щось подібне до того що коїться в інших регіонах. Відсоток націоналістів як на мене рівномірно розподілено між усіма областями.

П.С. У пашпорті нині інформації про національність немає, тому не знаю хто я. :crazy: А „жид“ – то стан душі.
П.П.С. Після свята анархо-язичників спробую відписатись як у мене і з хвінансами (роботою), і з проектами перекладів... і взагалі з поглядом на сучасні реалії. Якщо звісно когось цікавить.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Є хто на сайті з донецьких?

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 21:03

моє рідне місто-Кривий Ріг.це майже Донецьк)))
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron