Українізація МакОС 10.6.х, іTunes 10, iWork 9.0.3

Без коментарів...

Українізація МакОС 10.6.х, іTunes 10, iWork 9.0.3

Повідомлення 6c6c6 » 24 грудня 2010, 21:15

До Свята Народження Нового Дня! Всім власникам МакОС – безцінний подарунок: Українізація МакОС 10.6.х, іTunes 10, iWork 9.0.3

Шановне Панство!

З радістю всіх повідомляю, що від сьогодні оприлюднено для вільного стягування набори з Українізації МакОСі 10.6.5, 10.6.4, 10.6.3, 10.6.2,
а також
iWork 9.0.3
iTunes 10

Це – розробіток повноцінного представника Аппл в Україні – товариства ERC, все можна знайти і вільно стягнути на його іменці за ланкою:
http://ierc.com.ua/ru/support/Localization.aspx?items=archive

Якщо хто не знає раптом, то відразу дам невеличкі пояснення щодо встановлення.Особливість Україномовних (та й не тільки) наборів для МакОС така, що треба ставити чітко саме той набір, який відповідає Вашій версії орудної сумісти (операційної системі :))з точністю до третьої цифри: тобто, якщо встановлено МакОС 10.6.4 – то і Українізацію треба вішати саме 10.6.4.Звісно, хто не вірить – може спробувати зробити і по-інакшому – якщо є час і натхнення :))Тому, мабуть, варто таки спочатку оновитися повністю до 10.6.5 – і вже тоді просто вішати УКР-набір на нього :))

Кілька слів до всіх дописувачів, котрі запитували мене за Українізацію МакОСі виду 10.5.х «Леопард».Якщо комусь так вже конче треба тримати, а не переходити на 10.6.х, то скажу відверто:на версії 10.5.2, 10.5.5 це можна зробити доволі просто, а на 10.5.8 – на яку так і не було свого «рідного» мовного набору – доведеться застосовувати танці з бубном, ще й при цьому стоячи на голові :))Тому зважте собі, чи так воно вже потрібно залишатися на 10.5.х чи варто перейти на щабель вище. Втім, якщо все одно будуть якісь запитання – звертайтесь. Навчу. Поясню.Надам.Недорого :)))))
Просто як на мене, цікавіше зайнятися Українізацією 10.6.5, бо не за горами вже 10.7 :))

Зі свого попереднього досвіду відразу дам пораду: раджу ці Україномовні набори стягувати вже і відразу, аби не вийшло так, як це було з Українізацією МакОСі 10.5.х: змінився поширник Аппл в Україні – і відійшла у Небуття сторінка loc.apple.in.ua – де висіли усі Українізації до МакОС.Тож, коли саме Ви поставити собі 10.6.х чи, скажімо, оновите свою орудну сумісту з 10.5.х до Сніжного Лео (тобто до 10.6.х)– це вже друге питання, але Українізаторами варто запастися вже сьогодні!Самі знаєте, в якій цікавій державі ми живемо, і як вона, бідна, печеться за мови нац.меншин усього світу, тільки на одну їй наснаги бракує :))

І ще величезне прохання до всіх, хто зацікавлений аби Українізація МакОС існуванні взагалі! А заразом і з'являлася вчасно, а не через рік-два, коли вже ця суміста (система) починає застарівати.

У пошуках Українізаторів до МакОСі мені вдалося зав'язати листування з людиною, яка безпосередньо займається перекладами для Ябка. Якось під час листування ця людина промовилася, мовляв, коли була ота стара сторінка – згадана вище loc.apple.in.ua – то там раптом було коло 5000 (п'яти тисяч) звантажень на рік, а відтак такий низький попит на Українізацію МакОСі наштовхував торговців Ябками на думку, мовляв, на черта вона кому нужна, а тому навіщо її (Українізацію МакОС) взагалі розробляти.

Особисто я вважаю, що 5000 звантажень на рік для України – не такий вже й маленький показник, враховуючи долю Мак'ів на ринку взагалі, однак керманичі від торгівлі мають свої власні міркування, а відтак наші з вами роздуми зазвичай їм до дупи: головне, аби продавалося якомога більше, а витрачалося на це все... ну найкраще – взагалі нуль видатків :))

Тому для мене, відверто кажучи, це була Чудосія, що новий поширник Аппл в Україні, нехай і з річним запізненням, однак взагалі видав на гора Українізацію МакОС.Ну, будемо вважати, що нам – Україномовним мак'івникам – так пощастило в останній раз! :))))

Річ в тім, що Українська мова НЕ входить в коло основних мов Аппла взагалі і МакОСі зокрема. І так буде доти, доки в Україні не буде офіційного представництва Аппл. А його, судячи зі всього, не буде ще довго, позаяк Головна Управа Яблучних дотримуються такої засади, щоби за відкриття свого представництва в тій чи інший країні – взяток не давати :))Відтак Україна самодійно потрапляє під опіку московського представництва. Що зрештою, не є ні для кого якоюсь нечуваною новиною....

І тому в тих краях, де нема уповноваженого представника Аппл – суто Апплівської власної крайової управи – таке питання, як розробіток місцевих мовних оболонок для МакОСі віддається на відкуп суто місцевим збутникам! Тобто це не Стів Джобс наказує, мовляв, «нє пущать Українізацію», а вже наші місцеві.... ну назвемо їх «браття» :) ухвалюють таке чи подібне рішення.

Відтак, якщо запити на Українізацію МакОСі та інших виробів будуть постійно високими – то вищі шанси, що з цим торговці Апплами в Україні все ж таки змушені будуть рахуватися. Тому: – варто надати якомога більшого розголосу про появу Українізації МакОСі, іВорку 9.0.3 та іТюнзу 10.Розішліть вістку про вихід наборів з Українізації всім своїм знайомим-приятелям, хто має Мак по цілому світі. І навіть тим, хто МакОС ніколи в житті не бачив :))Най вони теж стягнуть ці Українізатори, хоча вони сорок літ як їм потрібні :)Але кількість стягувань, безумовно, піднімуть і друзям допоможуть навчити свій Мак спілкуватися Українською :))

– почніть також стягування Українізації МакОСу з усіх доступних Вам точок доступу: вдома, на праці, в сусіда, в сусідки :))))

– Ну і найголовніше! Якщо хтось з Вас чи Ваших знайомих дійсно купуватиме новий Мак чи Аппл-вироби і програмне забезпечення в Україні, принаймні в авторизованих точках продажу (див. перелік http://ierc.com.ua/ru/WhereToBuy.aspx) [b]– то при купівлі відразу вимагайте, аби всі ці продукти мали Українізацію! [/b]Річ в тім, що Українські мовні набори існують вже давно (просто воно по ходу справи дороблялися до цього часу) і, скажімо, ще у серпні цього року керманичка мережі іСтор Надія Пирка стверджувала, що в їхній сітці при купівлі можна відразу отримати безкоштовно Українізоване ПЗ для Мак'а, див. вивідку з нею http://www.prostomac.com/2010/08/istore-sprashivali-otvechaem/#disqus_thread

Самі розумієте, що коли один-другий-третій-тисячний покупець вимагає чи наполягає саме на Українізованому виробі, тоді з цим будь-який торговець змушений буде рахуватися! Навіть якщо етат укрАінскій він в душі ненавидить усім своїм єством :)

Тож гадаю, що низкою цих простих, але узгоджених і доволі таки показових дій можна буде довести, що нас — УкрМак'івників – мало, але ми затяті! Трясця! :))

ПісляСлово.Це не зазивниця щодо виробів Аппл. Подібну відозву можна зробити і щодо ОС Вікна (Windows). Але там з Українізацію ПЗ, як не крути, наразі становище трішечки краще. Але раптом на крихточку – не більше.

З найкращими побажаннями,
Юрко ЗЕЛЕНИЙ
збирач гудьби і слів вигадник
особові:
+38-067-94-658-34 (орудник рухомого зв'язку КиївСтарий)
+38-093-077-6448 (орудник рухомого зв'язку ЛІФчик :)
іменка:
www.zelenyj.biz

<<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>><<>>

Не бійтеся, що хтось вкраде ваші задуми.
Якщо думки вартісні, то їх доводиться насильно утовкмачувати в голови людей.


Говард Айкен,
американський учений,
який створив у 1944 році перший в США електро-механiчний обчислювач – предотечу сьогоднішнього верстака)
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізація МакОС 10.6.х, іTunes 10, iWork 9.0.3

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 21:08

цікаво....а є якась обновлена версія?
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35

Re: Українізація МакОС 10.6.х, іTunes 10, iWork 9.0.3

Повідомлення 6c6c6 » 17 жовтня 2012, 21:22

По трошку еплівські додатки олюднюються, тому зрушення є.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron