З Днем української писемності та мови

Без коментарів...

З Днем української писемності та мови

Повідомлення 6c6c6 » 09 листопада 2010, 23:37

Давно не поповнював „свій блог“ маразматичними опусами... Як на мене сьогодні саме влучний день для чергового висеру. Адже сьогодні в українського патріота свято – свято рідної мови.

Особисто для мене рідною мовою є та, яку я чув від моє вчительки вкраїнської мови, яка лунала на моїй малій Батьківщині (Чернігівщині) з уст діда та баби, якою бачив у „Барвінку“ та „Перці“. Малим мене не зачіпало який правопис тоді використовувався, але нині певною мірою те почало трохи рухати: на телебаченні, у пресі, у ПЗ, у книжках помітні певні тенденції її (мови) використання. Одне діло новотвори (слова, яких раніше не було і утворення яких на разі є актуальним), зовсім інше – „кіна, автівки“ та інші нові старі „словозміни“. Звісно це думка не хвілолога а звичайного смертного, тому сподіваюсь не закидаєте камінням.

До речі певні висновки, які я зробив щодо сучасного стану укрмови, можна буде помітити у найближчих перекладах. Почуємось ;-)

За звичкою сповіщаю що нині руйнує мої мізки: [MP3|12:10] Drudkh – [Handful of Stars (2010)] – 02/06. Downfall of the Epoch <44 kHz|256 kbps|22,29 Mb>
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron