Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Без коментарів...

Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Повідомлення 6c6c6 » 30 березня 2009, 00:09

Українська асоціація видавців періодичної преси виступає проти прийняття Верховною Радою законопроекту, який передбачає перехід українських друкованих та електронних засобів масової інформації на українську мову.

Про це йдеться у переданій заяві УАВПП з приводу відповідного законопроекту Про державні мови та мови національних меншин в Україні, який зареєстрували в парламенті 17 березня (№ 4222).

"УАВПП і уся видавнича спільнота України висловлюють глибоку стурбованість спробами деяких народних депутатів України примусово нав'язати читачам використання певних мов для отримання інформації всупереч їх бажанням і готовності платити власні гроші за те, щоб отримувати інформацію на тій мові, яка є прийнятною для них", - наголошується в заяві.

За словами авторів заяви, щоб цей законопроект не залишився без уваги, 26 березня вони направили листа керівництву ВР, парламентським фракціям, Комітету ВР з питань свободи слова та розвитку інформаційної галузі. Також, вони звернулися і до автора законопроекту, народного депутата Юрія Гнаткевича із закликом направити законопроект на доопрацювання.

"Він суперечить трьом фундаментальним положенням прав, свобод і регулюванню економічної діяльності в Україні та Європі", - стверджують видавці. УАВПП, виділяє три головні недоліки законопроекту і причини для того, щоб направити його на доопрацювання.

В першу чергу, за словами авторів заяви, прийняття законопроекту № 4222 призведе до ненадходження до бюджетів усіх рівнів понад 250 млн. грн. податкових платежів і до додаткового збільшення кількості безробітних більш ніж на 20 тис. осіб.

По-друге, обов'язкове впровадження української мови для друкованих видань суперечить міжнародним зобов'язанням та чинному законодавству України, стверджують в УАВПП.

По-третє, впровадження мовних нормативів в пресі призведе до певного дефіциту російськомовних газет і журналів, що спричинить переорієнтацію читачів на російські ЗМІ, а це особливо небезпечно напередодні виборів, зазначають в УАВПП.

У свою чергу, УАВПП закликає своїх членів - 93 видавничі компанії України - і всіх небайдужих видавців провести на сторінках своїх видань широку дискусію щодо використання української мови в друкованих ЗМІ.

Разом з тим УАВПП зазначає, що видавці не тільки не проти, а за те, щоб разом з державою реалізувати системний проект, спрямований на популяризацію використання української мови в Україні.

"Примусове впровадження української мови в друкованих ЗМІ є неповагою, в першу чергу, до читачів, які сплачують власні гроші за те, щоб читати на тій мові, на якій вони хочуть", - заявив президент УАВПП, керівник робочої групи УАВПП Антонець.

За матеріалами Кореспондент.net та УНІАН

П.С. Нехай вибачать мене Кореспондент та УНІАН, але не „передрукувати“ цю новину не міг.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Повідомлення dmmdom » 24 червня 2009, 09:34

Ну,тоді, нехай відсмокчуть самі у себе?Як це так?називають себе Україною?Попісяти хочуть на обертнів-хлопці із Західної України!!!
Аватар користувача
dmmdom
 
Повідомлень: 0
З нами з: 12 вересня 2008, 09:46

Re: Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Повідомлення dmmdom » 24 червня 2009, 09:39

Що за придур придумав таку постанову?Нехай приїде на Захід України-закидають не тільки яйцями,а справжніми нацистськими вчинками!!! :ROFL:
Аватар користувача
dmmdom
 
Повідомлень: 0
З нами з: 12 вересня 2008, 09:46

Re: Українські видавці проти переходу ЗМІ нраїнську мову

Повідомлення dmmdom » 24 червня 2009, 09:43

Та це тварі продажні!!!!!!!!Хто хоче так зробити,нехай приїде на Захід відпочити?????Заговорить до гуцулів по російськи-розірвуть потім як бобика-собаку??
Аватар користувача
dmmdom
 
Повідомлень: 0
З нами з: 12 вересня 2008, 09:46

Re: Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Повідомлення Arathorn » 25 листопада 2009, 18:26

Якщо вони проти переходу ЗМІ на українську мову, то нехай вимітаються з України, а в Центр України навіть не тикаються, бо буде їм дуже бо-бо) :evil:
Аватар користувача
Arathorn
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22 листопада 2009, 21:34

Re: Українські видавці проти переходу ЗМІ на українську мову

Повідомлення dizest » 17 жовтня 2012, 21:12

це не розумно!ЗМІ повинні бути на українській мові!проти таких постанов я!
Аватар користувача
dizest
 
Повідомлень: 20
З нами з: 17 жовтня 2012, 20:35


Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron