Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Без коментарів...

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення Magister » 10 листопада 2008, 13:32

6c6c6 написав:в) обговорили деякі нагальні зміни в перекладачці та проблеми формування єдиного глосарію (як на мене то я зміг переконати Віталіса в тому, що ми здатні зробити більше аніж перекладачі лінуксового ПЗ)

Гм... а що там не так? Наскільки я бачу, то зараз переклад більш-менш однорідний, і мене в принципі влаштовує. От роки 4 назад, коли я тим активно займався - тоді був різнобій. Але тепер все стабілізувалося :)
Заходьте на LOU, там непогана спільнота, онлайн-перекладачка та інше.
До речі, тема на форумі цікава, раджу почитати: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1116688870
Аватар користувача
Magister
 
Повідомлень: 0
З нами з: 22 жовтня 2008, 10:03
Звідки: Чернігів

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення 6c6c6 » 11 листопада 2008, 01:04

Magister написав:Гм... а що там не так? Наскільки я бачу, то зараз переклад більш-менш однорідний, і мене в принципі влаштовує. От роки 4 назад, коли я тим активно займався - тоді був різнобій. Але тепер все стабілізувалося :)

Користуюсь ПЗ з відкритим кодом, то не все там так добре. Досить таки часто стрічаються зовсім різні терміни, що позначають одне й те ж саме проте в різних програмах, а інколи досить недолугі „рідні“.
Magister написав:Заходьте на LOU, там непогана спільнота, онлайн-перекладачка та інше.
До речі, тема на форумі цікава, раджу почитати: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1116688870

Як буде час, обов’язково.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення laser » 01 грудня 2008, 18:22

О! фотозвіт непоганий :beer:
А що там верстати на УкрФейсі? Я вважаю чим простіше ми його зробим, ти він доступніший і легший для використання буде.
Деякі думки щодо нього виклав Планах на майбутнє
laser
 
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2008, 03:21
Звідки: Луцьк

Поперед.

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron