Відкритий лист / Открытое письмо к разработчикам ПО

Без коментарів...

Відкритий лист / Открытое письмо к разработчикам ПО

Повідомлення 6c6c6 » 07 квітня 2014, 10:31

Вітаю, шановні розробники програмного забезпечення!

Одразу зауважу, що цей відкритий лист-звернення перед усім стосується російських (або російськомовних, за відсутності інформації про походження) авторів програм, перекладом яких я займаюсь офіційно. Хоча всі інші теж мають повне право висловити своє ставлення щодо піднятого питання.

Сподіваюсь всім відомо, що відбувається в Україні з листопада місяця і донині. Але чомусь наш „європейський“ вибір став поперек горла нашому сусідові та, як колись вважалось, братові, стратегічному партнеру та одному з гарантів цілісності нашої держави у відповідності до „Будапештського меморандуму“ ( http://docs.pravo.ru/document/view/18560692/16244145/ ). Нині я бачу окупацію нашої землі ворогом. Позбувшись одного диктатора ( http://yanukovychleaks.org/ ) зі своєю напівкримінальною „сім’єю“ ( http://censor.net.ua/theme/185/%D0%A1%D ... 1%87%D0%B0 ), на нашу землю йде інший „визволитель“, який вояків ховатиме за жінками та дітьми, зі своїми імперіалістичними замашками та геббельською промивкою мізків населення ( http://stopfake.org ). На мою думку, лише тотальна дезінформація могла спричинити таку неймовірну підтримку анексії Криму серед звичайного населення ( http://wciom.ru/index.php?id=459&uid=114754 ) та культурних діячів ( http://mkrf.ru/press-tsentr/novosti/min ... ne-i-krymu )... на щастя не всіх ( http://ru.tsn.ua/glamur/ahedzhakova-rya ... 54378.html ). На диво не чув жодної репліки від російських виробників та магнатів щодо ситуації з Кримом, хоча українці вже почали відмовлятись від продукції російського виробництва ( https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine ), щоб не підтримувати окупантів, як відмовлялись від доробку „сім’ї“ ( https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html ) під час Майдану. Розробники ПЗ — розумні та освічені люди. Сподіваюсь ваших програм не буде в „окупаційному переліку“.

Я — українець, живу в Україні. У побуті спілкуюсь як українською так і російською мовами. Маю родичів та друзів/знайомих у більшості областей нашої країни. Про події, що відбувались на Майдані та відбуваються зараз по країні, знаю переважно не з засобів масової інформації (хоча онлайн трансляції доволі чітко показували хто є хто) як з розповідей моїх друзів/знайомих (безпосередніх учасників тих подій) так і з побаченого на власні очі. Це наша країна, яку нам треба розбудовувати, та наше майбутнє, яке нам треба творити.

З повагою, Олександр (6c6c6)! Слава Україні!

Російською / по-русски:
Приветствую вас, разработчики программного обеспечения!

Сразу обращу внимание, что это открытое письмо, прежде всего, относится к российским (или русскоязычным, при отсутствии информации о происхождении) авторам программ, переводом которых я занимаюсь официально. Хотя все остальные тоже имеют право высказать своё мнение относительно поднятого вопроса.

Надеюсь всем известно, что происходит в Украине с ноября месяца и по сегодняшний день. Но почему-то наш „европейский“ выбор стал поперек горла нашему соседу и, как когда-то считалось, брату, стратегическому партнёру и одному из гарантов целостности нашей страны в соответствии с „Будапештским меморандумом“ ( http://docs.pravo.ru/document/view/18560692/16244145/ ). Сейчас я вижу оккупацию нашей земли врагом. Избавившись от одного диктатора ( http://yanukovychleaks.org/ ) со своей полукриминальной „семьёй“ ( http://censor.net.ua/theme/185/%D0%A1%D ... 1%87%D0%B0 ), на нашу землю идёт другой „освободитель“, который солдат будет прятать за женщин и детей, со своими империалистическими замашками и геббельской промывкой мозгов населения ( http://stopfake.org ). Мне кажется, только тотальная дезинформация могла спровоцировать такую невероятную поддержку аннексии Крыма среди обычного населения ( http://wciom.ru/index.php?id=459&uid=114754 ) и культурных деятелей ( http://mkrf.ru/press-tsentr/novosti/min ... ne-i-krymu )... к счастью не всех ( http://ru.tsn.ua/glamur/ahedzhakova-rya ... 54378.html ). Удивительно, не слышал ни одной реплики от российских производителей и магнатов относительно ситуации с Крымом, хотя украинцы уже начали отказываться от продукции российского производства ( https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine ), чтоб не поддерживать оккупантов, как отказывались от продукции „семьи“ ( https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html ) во время Майдана. Разработчики ПО — умные и образованные люди. Надеюсь ваших программ не будет в „оккупационном списке“.

Я — украинец, живу в Украине. В быту говорю как на украинском так и на русском языках. У меня родственники и друзья/знакомые есть в большинстве областей нашей страны. О событиях, которые происходили на Майдане и сейчас происходят в стране, знаю в основном не из средств массовой информации (хотя онлайн трансляции довольно чётко показывали кто есть кто) как из рассказов моих друзей/знакомых (непосредственных участников тех событий) так и увиденного собственными глазами. Это наша страна, которую нам нужно развивать и строить, и наше будущее, которое нам нужно создавать.

С уважением, Олександр (6c6c6)! Слава Украине!
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, КременчукПовернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron