Опис

Універсальний українізатор Windows XP.

Модератор: GregWinUKR

Опис

Повідомлення gregg1 » 29 квітня 2011, 20:30

Домашня сторінка: немає
Автор перекладу: gregg1
Умови розповсюдження | вартість: Freeware
Операційні системи: Windows XP
Метод локалізації: українізатор (.exe)

Універсальний українізатор Windows XP.

Порівняно з попередніми версіями в GregWinUKR 4.0.5.4 перекладено назви устаткування в диспетчері пристроїв та виправлено деякі помилки.

Наполегливо рекомендую не ставити цей українізатор на системи, переобтяжені різноманітним програмним забезпеченням та які працюють досить тривалий час. Взагалі, найкоректніше і найшвидше встановлюється на чисті ОС після інсталяції системних драйверів та незначної кількості програм (таких як антивіруси, Office, інтернет-оглядачі, поштові програми, аудіо- та відео-програвачі тощо). Щоб уникнути можливих зупинок в процесі роботи українізатора та прискорити встановлення, рекомендую вимкнути антивірус або ж встановлювати його після українізатора.

Для тих, хто не знайомий з GregWinUKR попередніх версій повторю, що програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP платформи х86 теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Рекомендовано встановлювати на домашні ПК, в іншому разі ви можете стикнутися з проблемами ліцензування, оскільки Майкрософт забороняє змінення системних файлів. Глибина перекладу значно більша, ніж в усіх відомих мені українізаторах. Сподіваюсь, якість перекладу також краща. Лишилася неперекладеною довідкова система (перекладено лише її інтерфейс), тому, якщо хтось має бажання - беріться за переклад довідки.

Увага! Якщо ви ставите українізатор на "чисту" систему, або жодного разу не користувалися Центром довідки та підтримки, обов'язково відкрийте його і "погуляйте" його розділами (принаймні одним), перш ніж встановлювати українізатор - інакше після встановлення в інтерфейсі довідки чомусь відтворюється мова оригіналу.

Ще лишаються неперекладеними локальні користувачі та групи в консолі керування. На жаль, це можна зробити лише в процесі встановлення системи.
Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.
Стандартну майкрософтівську розкладку клавіатури змінено на Strange_Ukrainian (автори - Paul Kiss та Vertaler). Тепер в ній є і апостроф, і літера Ґ, і навіть наголос, а також всі московські літери. Після встановлення в теці "Мої документи" у вас з'явиться файл rozkladka.bmp - графічний файл, що демонструє всі можливості цієї розкладки.
gregg1
 
Повідомлень: 5
З нами з: 10 січня 2011, 23:57

Повернутись до GregWinUKR

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron