Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Без коментарів...

Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення 6c6c6 » 21 жовтня 2008, 22:22

Зображення
Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" проводиться у Києві останнього тижня жовтня кожного року. Фестиваль заснований Союзом кінематографістів України та орієнтується на втілення наступних завдань:
• Аналіз провідних напрямків творчості молодих кінематографістів у всьому світі;
• Встановлення та розширення творчих контактів між молодими кінематографістами та кіношколами;
• Відкриття нових імен у сучасному кіномистецтві;
• Інтеграція української кінематографії у світовий процес розвитку кіномистецтва та кіновиробництва.

Розпочавши своє існування ще у 1970 році як локальний фестиваль талановитих студентів кінофакультету Київського Державного інституту театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого, «Молодість» і до цього часу орієнтує свою діяльність на молодих кінематографістів. Головне завдання фестивалю «Молодість» - сприяти розвиткові молодого професійного кіно.

Побачити та розкрити талант – так можна схарактеризувати діяльність організаторів кінофестивалю. Саме з цією метою здійснюється пошук та відбір кінострічок талановитої молоді. І така робота проводиться не лише в масштабах України - до географії конкурсних робіт входять країни майже з усіх континентів. Щороку на конкурсній програмі фестивалю з’являються стрічки талановитої молоді зі всього світу, які ретельно відбираються на десятках міжнародних та національних кінооглядів.

До конкурсної програми фестивалю входять студентські стрічки, короткометражні фільми (документальні, ігрові, анімаційні) та повнометражні ігрові фільми молодих режисерів. Це дозволяє побачити творчий розвиток багатьох учасників. Окрім того виборча комісія ретельно стежить за конкурсантами та їх долею після завершення навчання.

І не дарма кінофестиваль «Молодість» вже давно називають однією з найважливіших кіноподій у Східній Європі, адже саме тут зробили перший крок численні всесвітньовідомі кінодіячі. На «Молодості» дебютували такі визнані європейські постановники, як Гаспар Ное, Том Тіквер, Денні Бойл, Лоран Бунік, Олексій Балабанов, Шона Ауербах, Денис Євстигнєєв, Жак Одіар, Дмитрій Месхієв, Валерій Тодоровський, Франсуа Озон, Стівен Долдрі, Сергій Маслобойщиков, Білге Джейран, Бруно Дюмон та багато інших.


Ну до чого це я. Зібрались ми з побратимом terminataaar'ом (програмером нашим і вашим, якщо хто не знає) до славного міста Києва на цей кінофест. От і майнуло на думці: не втрачати ж такої можливості зустрітись з однодумцями киянами та тими, кого нечиста (а мо й мої заклики в асьці) занесе до цього міста. Аби обговорити проблеми локалізації за кухлем пива, мо кіно подивитись, відпочити трішки аби з новими силами до роботи братись.

Живе спілкування певен спонукатиме до цікавих та неочікуваних поворотів у розвитку як і цього ресурсу так і локалізаторського руху взагалі. З власного досвіду скажу, що основні засади оновленого Локалайзу саме так і закладались (хоча і на ГуглДоках було чимало написано, на аркушах перемальовано, у мізках переварено...).

Тепер до головного: нас у Києві можна буде надибати у суботу та неділю (себто 25 та 26 жовтня цього року). Точно з місцем зустрічі та часом, коли можна побалакати/попити пива, ще не визначились. Вислухаємо залюбки ваші пропозиції панове.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Кінофестиваль

Повідомлення hodek » 21 жовтня 2008, 22:52

От так, так... себто мітиться чи не найперший з'їзд (стреча) локалізаторів-аматорів самоучок (хоча в мене вже язик не повертається Олександра аматором звати..)
З усіх сил намагатимусь не пропустити сього "дійства" . Там вже не до хвестивалю, то так ширма, за якою приховується (без перебільшення) історична подія!
Сашкові дяка!!! Молодець сучий син, браво :Bravo: .. герой!
Аватар користувача
hodek
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 18:55
Звідки: Київська обл.

Re: Кінофестиваль

Повідомлення 6c6c6 » 21 жовтня 2008, 23:06

hodek написав:Сашкові дяка!!! Молодець сучий син, браво :Bravo: .. герой!

Так з вінками приїздіть/приходьте. Влаштуємо торжествену ходу з покладанням квітів до ніг греоя :crazy:
hodek написав:З усіх сил намагатимусь не пропустити сього "дійства" . Там вже не до хвестивалю, то так ширма, за якою приховується (без перебільшення) історична подія!

Сподіваємось на історію не сильно нагуляємо в Києві, проте час проведемо з корситю :beer:
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення koLir » 21 жовтня 2008, 23:10

Хотілося би з`їздити... але... через деякі обставини... це неможливо... :o
От якби десь так..ем... тижнів через два :roll: ... то б без проблем...
Аватар користувача
koLir
 
Повідомлень: 36
З нами з: 15 лютого 2008, 22:39
Звідки: Черкаси, Україна

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення 6c6c6 » 21 жовтня 2008, 23:28

За два тижні „Молодості“ не буде, та й бозна як тоді карта ляже. Планувати отак наврядчи вдала ідея. Треба стрітись хоч раз отак спонтанно а потім можна планувати і щось грандіозніше.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Кінофестиваль

Повідомлення hodek » 21 жовтня 2008, 23:31

Живе спілкування певен спонукатиме до цікавих та неочікуваних поворотів у розвитку як і цього ресурсу так і локалізаторського руху взагалі.

От ще не живе, а певні ідеї виникли...
А чому б не взятися і не створити якийсь збірничок-книжечку по персоналіях локалізаторів-аматорів ПО!? Від найперших до сучасних прохвесіоналів. Я як локалізатор ПО на моб. пристрої теж би порив мо когось би й відкопав...

Принаймні спочатку можна публікувати статті на сайті, по даній темі, як то на зразок Десять кроків до професійної українізації програм
Аватар користувача
hodek
 
Повідомлень: 9
З нами з: 20 березня 2008, 18:55
Звідки: Київська обл.

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення laser » 22 жовтня 2008, 00:08

Ідея чудова, з самого початку був тільки ЗА, але блін мені не виходить...
щиро надіюся на ваші пост-коментарі після зустрічі :friends:
laser
 
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2008, 03:21
Звідки: Луцьк

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення vitalis » 22 жовтня 2008, 00:21

Не впевнений як щодо самого кінофесту, але на пивний бонус до нього, безумовно, хочу втрапити. І таки втраплю, якщо дійство відбуватиметься 25-26 жовтня. Бажано, щоб після обіду, бо я поспати люблю :roll:
Аватар користувача
vitalis
 
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2008, 13:11
Звідки: Київ

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення terminataaar » 22 жовтня 2008, 09:34

:shock: ...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Кінофестиваль „Молодість“ та бонус до нього

Повідомлення Magister » 22 жовтня 2008, 10:14

Треба й мені якось вибратися... не знаю чи вийде, але спробую :)

До речі, всім привіт, я тут нарешті зареєструвався
Аватар користувача
Magister
 
Повідомлень: 0
З нами з: 22 жовтня 2008, 10:03
Звідки: Чернігів

Далі

Повернутись до Новини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron