Коментарі

Мультимедійний програвач, без власних кодеків. Підтримує обкладинки та має гнучкі налаштування.

Модератор: BS.Player

Коментарі

Повідомлення harley4ik » 18 жовтня 2008, 17:51

Сам користуюсь.
Востаннє редагувалось harley4ik в 14 листопада 2008, 12:01, всього редагувалось 2 разів.
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Коментарі

Повідомлення Лісовий вовк » 19 жовтня 2008, 14:12

Після того як програвач став коштувати грошей у безкоштовній версії з*явився модуль adware :( Неприємне доповнення до такого хорошого плеєра.
З.І.:Посилання не працює.
Аватар користувача
Лісовий вовк
 
Повідомлень: 0
З нами з: 19 жовтня 2008, 13:38

Re: Коментарі

Повідомлення harley4ik » 20 жовтня 2008, 13:58

Лісовий вовк написав:Після того як програвач став коштувати грошей у безкоштовній версії з*явився модуль adware :( Неприємне доповнення до такого хорошого плеєра.
З.І.:Посилання не працює.

Знаю, тому викладаю про версію, ключа можна знайти в інеті. Останнє посилання почне працювати протягом доби... Проблеми з інтернетом, три рази ставив на завантаження, але весь час були обриви(
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 20 жовтня 2008, 21:01

harley4ik написав:Знаю, тому викладаю про версію, ключа можна знайти в інеті.

І справді варезу нам тут не треба :P
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення harley4ik » 16 грудня 2008, 18:53

оце щось цікаве сталося... відтепер я не офіційний перекладач для BS.Player. Є ідеї, але казати не буду чому і кому дякувати, тому буду викладати переклади тоді, коли зможу знайти сам плеєр. Хоча, може вони вже не будуть потрібні, новий (або старий) перекладач буде робити все вчасно й не буде неперекладених рядків.
Доречі, вийшла нова версія 2.34.980
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 16 грудня 2008, 22:16

harley4ik написав:оце щось цікаве сталося... відтепер я не офіційний перекладач для BS.Player. Є ідеї, але казати не буду чому і кому дякувати, тому буду викладати переклади тоді, коли зможу знайти сам плеєр. Хоча, може вони вже не будуть потрібні, новий (або старий) перекладач буде робити все вчасно й не буде неперекладених рядків.
Доречі, вийшла нова версія 2.34.980

Хмммм, якщо повернувся „старий“, то можна йому дати дорогу... Але цікаво де він пропадав і чому він перш за все з тобою не побалакав? Не збагну такого ставлення.

Як на мене продовжуй перекладати, певен батьківщина та ми тебе не забудемо. Також напевно можна спробувати загнати твій переклад в перекладачку ;)
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук


Повернутись до BS.Player

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron