9019n5

Новітній клієнт обміну повідомленнями. У нім зібране все краще від конкурентів. Підтримує різні протоколи, обкладинки, плагіни.

Модератор: QIP Infium

9019n5

Повідомлення harley4ik » 20 листопада 2008, 16:43

QIP Infium 9019, Nightly build 5 - це НЕстабільна версія, що предназначенa для користувачів, які бажають тестувати наступні версії QIP Infium
Що нового:
Виправлено/оновлено:
- не зовсім правильний пріорітет статусного зображення меткаконтакту;
- не в усіх випадках переіменовувалися/видалялися закладки при натисканні F2/Delete;
- парсинг cмайлів не реагував на регістр ;
- текст х-статусу у підказці одинокого контакту (у метарежимі) з`являвся лише після його відображення у вікні повідомлень;
- при пошуку контактів з КЛ, намагаючись відчинити вікно повідомлень відчинялось не те вікно повідомлень, у випадках коли курсор миші знаходився над якимось контактом у КЛ;
- іноді підказка у вікні повідомлень виникала підказка при відчиненому контекстному меню;
- проблема з передавання файлів в ізольованому режимі;
- в налаштуваннях анти-спам боту в фзольованому режимі відображається протокол, що не використовується;
- не запам`ятовувався шлях у діалозі вибору файлу відправлення;
- при об`єднанні контактів, вимальовується невірне зображення статусу метаконтактів;
- коли вікно зі списком контактів у фокусі, то ді при натисканні ctrl+alt+del виконується дія звичайного натискання del;
- проблеми з виділенням смайлів і посилань у вікні повідомлень;
- помилка при зміні скіна на застарілий з меншою кількістю іконок;
- плаваючі контакти перекривають підказку;
- якщо відкрити вкладку субконтакту з МК,змінити ім`я МК, то ім`я вкладки не змінюється;
- при створенні мк з двох або більше контактів, іноді неможливо переіменувати ім`я мк;
- не зберігається розмір останнього окремого вікна повідомлень, якщо воно зачиняється за допомогою не системніх комбінацій клавіш;
- іноді поток спелл чекера може видавати баг репорт;
- в деяких випадках роз`єднуються метаконтакти;
- jabber, не працє опція "Встановити тему..." у конфах. При обиранні цього меню не відчиняється вікно для задавання теми, а тема у Конференції заміняється на " ";
- jabber, при використанні різних скінів у двоз профілях виникає помилка при відчиненні одного з профілів;
- mra, баг з телефонними контактами;
- jabber, додано пункт "Копіювати JID кімнати";
- додано: у Vista, в режимі аеро промальовуються звичні кнопки у заголовку вікна (коли опція "звичайний заголовок вікна" вимкнена);
- додано: ще 10 іконок у скін, з них 7 порожні на майбутнє;

Операційні системи: Windows XP|Vista

Завантаження/Download:
Завантажити QIP Infium 9019n5 [.exe] - 4,32 МБ

Локалізація :
MyQiPInfiumUKR9019n5.zip
Український мовний пакет для QIP Infium 9019n5
(38.4 Кб) Завантажено 487 разів
Дзеркало № 1 [.zip] - 39.3КБ
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Re: 9019n5

Повідомлення laser » 01 грудня 2008, 18:24

О ставлю собі. Бо мій стабільний 9018 перегружається чуть не кожен день :'(
Дякую за переклад.
laser
 
Повідомлень: 39
З нами з: 06 квітня 2008, 03:21
Звідки: Луцьк


Повернутись до QIP Infium

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron