2.32.975

Мультимедійний програвач, без власних кодеків. Підтримує обкладинки та має гнучкі налаштування.

Модератор: BS.Player

2.32.975

Повідомлення harley4ik » 18 жовтня 2008, 18:07

Що нового:
* іноді додавання файлу ігнорувалося медіабібліотекою, виправлено
* іноді було потрібне завантаження кодеку, навіть якщо кодек вже встановлено, виправлено
* ТБ, кнопки Радіо не відчиняли правельну секкцію медіабібліотеки, випрвлено
* виправлено некоректне відтворення mms потоку
* додаткова підтримка http ідентифікації, для shoutcast і icecast потоків
* mp3/ogg потоки можуть зараз бути зіграні безпосередньо з http без попереднього завантаження
* опція '-hide' командного рядка зараз працює також, якщо перший параметр не вказаний
* деякі інші виправлення і зміни

Операційні системи: Windows XP, Vista

Завантаження/Download:
Завантажити BS.Player 2.32.975 [сторінка завантаження/придбання] - ~10 МБ
Завантажити BS.Player 2.32.975 Free [.exe] - 9,86 МБ
Дзеркало № 1 [.exe]

Локалізація:
bsplayer232.975_ukrainian.zip
Український мовний файл для BS.Player 2.32.975 / 2.33.977
(13.19 Кб) Завантажено 502 разів
Дзеркало № 1 [.zip/.lng]
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ

Re: 2.32.975

Повідомлення 6c6c6 » 20 жовтня 2008, 21:04

Закономірне запитання: чим відрізняється викладений мовний файл, від того, який включено у інсталятор?
:crazy:
Тепер трішки обурення: нашо мені слухати якусь пісеньку і витрачати зайвий трафік на неї. Невже БС-івці цього у Вінампа навчилися? :evil:

Трішки розчарування: Встановив, спробував щось переглянути - не спрацювало. Стоїть якась з передостанніх збірок К-Лайтівських кодеків (в яких свого часу була тоді ще безкоштовна версія БС). Інше програвачі без вбудованих кодеків поводяться нормально. :(
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 2.32.975

Повідомлення harley4ik » 20 жовтня 2008, 23:07

6c6c6 написав:Закономірне запитання: чим відрізняється викладений мовний файл, від того, який включено у інсталятор?
:crazy:
Тепер трішки обурення: нашо мені слухати якусь пісеньку і витрачати зайвий трафік на неї. Невже БС-івці цього у Вінампа навчилися? :evil:

Трішки розчарування: Встановив, спробував щось переглянути - не спрацювало. Стоїть якась з передостанніх збірок К-Лайтівських кодеків (в яких свого часу була тоді ще безкоштовна версія БС). Інше програвачі без вбудованих кодеків поводяться нормально. :(

Багато жалоб) викладений мовний файл не відрізняється, бо надали мені ліцензію і можливість додавати повний переклад до виходу офіційного релізу. Тому, як раз з цієї версії вже не має відрізнятись, але якщо будуть якісь зміни чи проблеми, то викладатись файл перекладу буде все одно.

Про пісеньку) В про версії пісеньку можна качати на вибір. Можливо викачати ПРО версію за посиланням без пісень(8 мб інсталятор), яке викладено в коментарях. В мене стоїть KLMcodec pack 4.0.0, то чудово себе почуваю, проблеми з нечитанням відео або аудіо не було ні разу.
Моя особиста сторіночка
Аватар користувача
harley4ik
 
Повідомлень: 51
З нами з: 03 березня 2008, 21:03
Звідки: Київ


Повернутись до BS.Player

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron