Українізатор для windows mobile

Запити щодо перекладу неукраїнізованих програм на українську мову та питання щодо способу українізації українізованих програм...

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 31 липня 2010, 18:14

deepminder написав:Привіт всім!
Я теж маю комунікатор з WM і також хотілося б його українізувати трошки. На 4pda.info користувач remember вже створив Проект по створенню першої української прошивки.

На жаль пан remember поки жодним чином не відреагував на мій запит про бажання допомогти з локалізацією.
deepminder написав:Короче я пропоную перекладати Windows Mobile 6.1 build 21057. Ресурси можу викласти, треба тільки дізнатись що ж робити з "хитрими" файлами.

А можна кудись викласти оті „хитрі“ файли для ознайомлення?

П.С. Пропоную не орієнтуватись на типовий редактор ресурсів а використовувати більш потужний шаблонний перекладач на кшталт SDL Passolo або Radialix (на останній хоч і маю офіційну ліцензію, але вже звик до деяких приємностей Passolo. Про переваги та недоліки можу більш детально розповісти потім.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення deepminder » 31 липня 2010, 19:20

Ось приклад. В архіві 2 файли: один нормальний(як і має бути) а інший розібраний на модулі(виходить як папка, в якій файли S000, S001 ...).
Здається я десь зустрічав програму, яка може розібраний на модулі файл скласти а потім, при потребі, знову розкласти, але інколи після таких маніпуляцій файл може не працювати, або ж прошивка в кухні просто не збирається.
Я ще пошукаю щось з цього приводу.
update 31 липня 2010, 18:31
Ще трохи пошукав і знайшов. Зібрати файл можна, після чого він відкривається в редакторі ресурсів. Відредагований файл знову ж можна розібрати на модулі. З тими 2-ма файлами, що викладував, немає ніяких проблем. Проблеми можуть бути з найголовнішими системними, типу filesys.exe, чи device.exe. Щоб перевірити, треба пробувати варити прошивку і перепрошиватись.
Через кілька днів буду у Києві за своїм компом. Спробую і відпишусь.
update 31 липня 2010, 19:51
Щойно спробував з системними файлами - все редагується також нормально. Остаточно про працездатність цих файлів з'ясую як буду варити прошивку. Як все буде добре, то поскладаю всі файли і викладу ресурси.
Приєднані файли
Lang_0419.zip
2 файли
(5.52 Кб) Завантажено 863 разів
Аватар користувача
deepminder
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 липня 2010, 14:54

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 31 липня 2010, 20:48

deepminder написав:Щойно спробував з системними файлами - все редагується також нормально. Остаточно про працездатність цих файлів з'ясую як буду варити прошивку. Як все буде добре, то поскладаю всі файли і викладу ресурси.

Супер. Чекатиму на результати :) Дуже добре коли є людина, яка „в темі“, бо я з КПК майже ніколи не працював.

П.С. До речі за основу сподіваюсь будемо брати оригінальні (англійські) мовні файли?
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення deepminder » 31 липня 2010, 21:50

6c6c6 написав:До речі за основу сподіваюсь будемо брати оригінальні (англійські) мовні файли?

В більшості випадків так. Російські для шпаргалки. Проте інколи доведеться використовувати саме російські для модифікації (наприклад для драйверу клавіатури, оскільки в цьому випадку dll-ки сильно відрізняються, а російська розкладка, в цьому плані, ближче до української ніж англійська). Але це вже дрібниці. Головне,щоб всі системні файли запрацювали.
Аватар користувача
deepminder
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 липня 2010, 14:54

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 31 липня 2010, 23:15

Власне я не дуже добре орієнтуюсь у КПК-шному оточенні, тому й роблю судження з огляду на ПК-шний досвід.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення deepminder » 15 жовтня 2010, 16:38

Прошу вибачення за величезну затримку зі свого боку. В понеділок я зможу забрати свій девайс з ремонту і думаю можна буде приступити до перекладу. Правда у мене трохи змінились погляди на деякі деталі. Думаю варто перекладати не WM 6.1 а WM 6.5. Перекладати можна будь-яку вітку розробки (я схиляюсь до 235ХХ), оскільки відмінності між ними не суттєві. Особисто я зараз сиджу на WM 6.5 build 23569 і схоже назад до 6.1 вже повертатись не буду.
Тому хотів запитати: який Windows Mobile кому подобається? І хотілося б дізнатись як багато людей зможуть взяти участь у перекладі.
Аватар користувача
deepminder
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 липня 2010, 14:54

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 15 жовтня 2010, 21:32

Головне не кількість а якість. Можна тим і вдвох займатись. Я як мінімум готовий поділитись своїми глосаріями і спробувати те все діло автоматизувати (побачити б мовні файли і приблизно оцінити об’єми роботи) процес перекладу. Хоча вимушений зізнатись що з огляду тривалої твоєї відсутності виникло відчуття, що то взагалі нікому не потрібно було :( Власне як і вся перекладацька справа.

Сподіваюсь проблем з розбором на складові і подальшим збором після перекладу не виникне? Бо я реально так з тим і не розібрався.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Поперед.

Повернутись до Запити про переклад

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron