Українізатор для windows mobile

Запити щодо перекладу неукраїнізованих програм на українську мову та питання щодо способу українізації українізованих програм...

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 21 березня 2010, 11:57

Подивився нарешті отой архів (з інсталятора). Всі ресурси локалізабельні, проте яка вірогідність того, що перекладене буде працювати при звичайному встановленні в дистрибутив? Власне треба подивитись буде саму чисту вісь. Здається розробники там планували мультимовність (знаходив таку інформацію, ще коли поступив перший запит, але ж думав, що локалізація вже є, тому облишив).
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 10 квітня 2010, 20:45

Друзі, я все-таки не зміг українізувати windows mobile, зате мені вдалось зробити Український інтерфейс для КПК!!!!
Заходьте на сайт:
http://www.hurtom.com/torrents/forum/vi ... hp?t=12804
Тут я виклав цей реліз..
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 13 квітня 2010, 03:43

Друзі, ну так що?!!! Комусь вже вдалося зробити Українізований windows mobile?!!!
Шановний 6c6c6 напевно, вся надія на Вас! Бо, наскільки я розумію, більше нікому це не під силу...
Давайте розглянемо таку ситуацію:
1) Скачаємо русифікатор для windows mobile 6
2) Відредагуємо русифікатор заміною російських слів - українськими
3) Якимось чудом отримаємо пакет українізатора
(доречі, руфифікатор йде або в exe форматі (встановленення з комп'ютера, і в cab форматі, коли встановлюється безпоседньо з кпк)

Особисто я дойшов до 3 пункта, оскільки зберегти все до купи мені не вдалося...((
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 14 квітня 2010, 19:45

Готовий за те взятись, проте треба активні тестувальники з якими можна було б випробовувати працездатність...
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 20 квітня 2010, 21:29

Готовий тестувати на свому кпк!!! але в мене кпк без функції телефону, тому протестувати вдастся не все...
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 20 квітня 2010, 21:53

Прошу проінформувати чи стоїть якийсь русифікатор (якщо стоїть, то бажано посилання на завантаження саме його), яка модель комунікатора (аби орієнтуватись на збірку вісі)... Ну а також пропоную скористатись моєю контактною інформацією (ICQ чи в джабері за гмилом) аби обговорити інші подробиці... владнаємо їх, то можна буде для загалу далі вести як і обговорення так і інформувати про тестування.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 22 квітня 2010, 04:17

На даний момент, мова піде про Windows Mobile версії 6.0
Тестувати будемо на Asus A636N. Наразі у мене стоїть вже російська версія WM. Її, або англійську, цього ж віндовса, версію можна завантажити ось тут:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=47399&st=90
Щодо русифікатора, наскільки я зрозумів, перечитавши безліч форумів, Для WM 6.0 є стандартний русифікатор (незалежно від моделі телефона)
Я знайду, необхідне посилання, тоді виставлю сюди..)
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 28 квітня 2010, 19:05

Вибачайте, друзі, що так довго.... Отже, ось посилання, на русифікатор для Windows mobile 6.0:
http://t-mobile-mda-compact-software.soft4phone.com/ru/language-extender/russian/Russian-Download.html
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 02 травня 2010, 21:42

BohdanCH написав:Вибачайте, друзі, що так довго.... Отже, ось посилання, на русифікатор для Windows mobile 6.0:
http://t-mobile-mda-compact-software.soft4phone.com/ru/language-extender/russian/Russian-Download.html

Russian Enhancement Pack для Windows Mobile 6.0 написав:Данный пакет программ предназначен для устройств, содержащих встроенную русификацию. В пакет входят: программа распознавания рукописного ввода PenReader и русификатор Language Extender (без функции перевода интерфейса).

Тобто самої локалізації інтерфейсу там немає... Тому дещо не те що треба. Ще пробую розібрати на складові оригінальний образ вісі.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення deepminder » 31 липня 2010, 17:12

Привіт всім!
Я теж маю комунікатор з WM і також хотілося б його українізувати трошки. На 4pda.info користувач remember вже створив Проект по створенню першої української прошивки. Перша прошивка буде для HTC HD2, а згодом всі ресурси викладуться у зручному вигляді для інших апаратів. На скільки я зрозумів, прошивка буде WM 6.5. Проте більшість "стареньких" апаратів дуже туго тягнуть цю 6.5. Тому я пропоную зробити українізацію WM6.1. На даний момент вже є фінальний її білд - 21057 і схоже що вже новіших не буде. Сам я займаюсь створенням прошивок для свого апарату(Toshiba Portege G900) і трохи тямлю в кухнях. Сама прошивка в розібраному вигляді складається з чотирьох основних частин: SYS(головні системні файли, спільні для абсолютно всіх апаратів), OEM(під кожен апарат різні), DPI(графічні файли) та мовні файли(0409 - для англ. прошивки, 0419 - для російської). Якщо перекласти саме мовні файли, то потім можна зварити прошивку для будь-якого апарату (правда OEM-частину доведеться перекладати окремо для кожного).
Мовні файли у більшості випадків мають вигляд XXXXX.exe.0419.mui або YYYYY.dll.0419.mui і спокійно відкриваються ResHack'ером для редагування. Проблема тільки в тому, що деякі файли(як правило найголовніші) розібрані на модулі і їх так просто не перекладеш(отут треба було б спитатися remember'a).
Короче я пропоную перекладати Windows Mobile 6.1 build 21057. Ресурси можу викласти, треба тільки дізнатись що ж робити з "хитрими" файлами.
Аватар користувача
deepminder
 
Повідомлень: 4
З нами з: 31 липня 2010, 14:54

Поперед.Далі

Повернутись до Запити про переклад

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron