Українізатор для windows mobile

Запити щодо перекладу неукраїнізованих програм на українську мову та питання щодо способу українізації українізованих програм...

Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 25 січня 2010, 11:58

Друзі, напевно є чимало Українців, яким набридло користуватися windows mobile (5, 6, 6.1, 6.5..) іноземною мовою... Давайте обговоримо чи можливо зробити переклад цього віндовса, і яким чином це зробити...!!!
Станом на 25 січня 2010 року я ще незнайшов Українізатора для цієї операційної системи..
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення w2958l » 25 січня 2010, 22:59

Привіт, я тільки за, хоча ніколи таким і не займався, допоможу чим зможу.Пишіть.
w2958l
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24 січня 2010, 23:50

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 27 січня 2010, 20:30

Чи є якісь віртуальні машини для тестування цієї вісі, де можна дістати самі дистрибутиви?
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 27 січня 2010, 22:22

Власне українізація існує, але так як сам не маю КПК, то стверджувати про якусь працездатність не можу. Якщо не працює, або треба до новішої версії, то будемо щось вирішувати.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Українізатор для windows mobile

Повідомлення BohdanCH » 05 лютого 2010, 23:25

Наскільки я розумію, для кожної моделі комунікатора є своя окрема прошивка (так, як і для звичайного телефону).. Тобто немає універсального windows mobile..
Ось операційна с-ма для мого тел (ASUS A636N) http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=47399 і вона, як і всі інші на іноземній мові..
Ось щодо Українізатора, чи можливо зробити універсальний, щоб мав якісь базові переклади і підходив до будь-якої моделі комунікатора? Чи все-таки прийдеться робити для кожної окремої моделі і окремий Українізатор..?
Аватар користувача
BohdanCH
 
Повідомлень: 7
З нами з: 25 січня 2010, 10:52
Звідки: З Рідної України

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення sandric » 06 березня 2010, 16:39

Привіт, самого ну просто дуже дістає рос. інтерфейс. У мене MyPal 632N, і ні лінукса ні андроїда на нього не портували, тому залишається лише вінда.

Шукав у інтернеті - є русифікатор від Paragon, котрий ставиться на WM 5.0 та WM 6.0 і наче на всі комунікатори (адже змінює самі файли вінди, робити кухні для всіх кпк не потрібно). Ось лінк http://soft.akado.ru/catalog/item/id/6096

При встановленні він вимагає рег. код., якщо без нього то ознайомлююча версія у двічі менша, ставитсья через active sync, у будь якому разі його відкриває. Якщо почати встановлення, але не підключати кпк, то він видасть помилку, а файли, що мали бути встановлені будуть збережені у ...\Program Files\Paragon Software\LEng. У цій теці два архіва - LEng.cab та LEngLite.cab, у яких тупо лежать файли із російським перекладом. Проблема у тому, що я точно не знаю де там саме переклад "не справки", бо що не відкрию - html кодування тегів справки. У інших випадках виводиться якась абракадабра, можливо тре подивитися у hex редакторі у різних кодуваннях. І ще - при розархівовуванні LEng.cab виводить помилку.

Коротше кажучи якщо хтось вміє непогано працювати із ресурсами, будь ласка подивіться до тієї теки - адже справку перекладати, у всякому разі мені, не треба, хотілося б просто перекласти сам інтерфейс для початку.

З.І. думаю, це треба зрушити з місця і зробити головним проектом, вибачайте за нахабність звісно, адже порти на андроїд або енгстрьом наврядчи випустять у близькому майбутньому, а WM це єдина не перекладена українською ОС здається, тим паче на ній сидять дууже багато людей, і якщо буде укр. віндовс мобайл, то й переклади програм для нього мають з'явитися (в усякому разі, мене завжди зупиняло перекласти читалку те, що сама вінда не перекладена).
Дякую.
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення sandric » 08 березня 2010, 11:05

Не розумію, невже нікому не цікаво?
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення 6c6c6 » 08 березня 2010, 13:51

Цікаво. Головне аби було кому та де тестувати.

Переклад можна виконувати як командно, так і взагалі кимось одним... Головне розібратись у структурі. Якщо для Вас це так критично, то обов’язково з тижня почну розбирати ресурси.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення AlanAlan » 08 березня 2010, 19:32

1. можу долучитись до перекладу, бо це справді потрібно та актуально.
Тільки якби хто розжував, що і як перекладати, бо сам не тямлю.
2. також можу допомогти з тестуванням.
AlanAlan
 
Повідомлень: 21
З нами з: 17 серпня 2009, 10:45

Re: Українізатор для windows mobile

Повідомлення sandric » 09 березня 2010, 11:14

Цікаво. Головне аби було кому та де тестувати.

Переклад можна виконувати як командно, так і взагалі кимось одним... Головне розібратись у структурі. Якщо для Вас це так критично, то обов’язково з тижня почну розбирати ресурси.


Дякую. Ні, звичайно не критично, але це здається дуже необхідна річ. Тестувати можу я. У мене MyPal 632N.
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Далі

Повернутись до Запити про переклад

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей

cron