переклад YouTube

Запити щодо перекладу неукраїнізованих програм на українську мову та питання щодо способу українізації українізованих програм...

переклад YouTube

Повідомлення sandric » 27 жовтня 2009, 16:00

Добридень форумчанам. Мене кумарить (звиняюсь за сленг) що мені автоматом ставить рос. мову You Tube, коли я туди заходжу якщо не залогений. Я й подумав - а чого це на такому крутому порталі досі нема української версії, адже наприклад на гуглі майспейсі ба навіть на контакті є.
Я написав у форум тех. підтримки англійською, хоча я й протупив, адже форум був для рос. спільноти (знову цей автоматичний вибір мови). Написав я англійською таке "Hi, can I help in translating YouTube into my language (which is not supported), or if no, are you planning to translate the site into Ukrainian in some time? Thanks."
На що через день отримав відповідь : "А тебе что по русски писать и читать религия запрещает?".))
Короче, якщо ви знаєте, чи можна перекласти цей сайт, і взагалі по темі, то відписуйтеся, будь ласка.
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: переклад YouTube

Повідомлення AlanAlan » 27 жовтня 2009, 21:19

може є смисл написати ще раз по-англійськи і поскаржитись на хамство російського підрозділу?
Тоді справу, можливо, не передадуть в рос. філію, а розглядатимуть на місці.
AlanAlan
 
Повідомлень: 21
З нами з: 17 серпня 2009, 10:45

Re: переклад YouTube

Повідомлення sandric » 27 жовтня 2009, 22:22

може є смисл написати ще раз по-англійськи і поскаржитись на хамство російського підрозділу?
Тоді справу, можливо, не передадуть в рос. філію, а розглядатимуть на місці.

Не думаю, що комусь там буде діло до мого допису, і вони займуться якимсь переправленням на інший форум(.
Треба було б відіслати це повідомлення до самого адм. центру ЮТ, але я чомусь не можу його знайти, напевно руки криві. Якщо хто знає як зв'язатися із ними - відписуйтесь, або зв'яжіться самі і запитайте про можливість перекладу, вказуючи на збільшення відвідуваності сайту, якщо це зробити.
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: переклад YouTube

Повідомлення 6c6c6 » 30 жовтня 2009, 20:48

sandric написав:Добридень форумчанам. Мене кумарить (звиняюсь за сленг) що мені автоматом ставить рос. мову You Tube, коли я туди заходжу якщо не залогений.

Сайти зачасти автоматично підстановлюються під регіональні та мовні стандарти встановлені в системі або у вебоглядачі. Яким браузером користуємось?
sandric написав:Я й подумав - а чого це на такому крутому порталі досі нема української версії, адже наприклад на гуглі майспейсі ба навіть на контакті є.

ЮТуб – гуглівський підрозділ, тому й там напевно невдовзі з’явиться українська підтримка. Пам’ятаю раніше гуглівці давали доступ для волонтерів у перекладі, але я так ще досі не побачив офіційного ГуглТоківського клієнта, в локалізації якого брав колись участь.
sandric написав:Я написав у форум тех. підтримки англійською, хоча я й протупив, адже форум був для рос. спільноти (знову цей автоматичний вибір мови). Написав я англійською таке "Hi, can I help in translating YouTube into my language (which is not supported), or if no, are you planning to translate the site into Ukrainian in some time? Thanks."
На що через день отримав відповідь : "А тебе что по русски писать и читать религия запрещает?".))

1) можна посилання на форум підтримки?
2) відповідь було отримано від адміністрації чи звичайного користувача?
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: переклад YouTube

Повідомлення sandric » 31 жовтня 2009, 10:34

От лінк на моє повідомлення http://www.google.com/support/forum/p/y ... f2e2&hl=ru
Звичайно відповів це якийсь простий користувач, не думаю, що на таке здатен керівник центру підтримки).
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: переклад YouTube

Повідомлення sandric » 03 листопада 2009, 18:41

Вже кінець другого дня , як я виклав питання на англомовному форумі підтримки ЮТуба, але ніхто не відповів(. Коротше кажучи, тему вважаю затритою, всім дякую, насамперед 6c6c6, він знає чому).
Аватар користувача
sandric
 
Повідомлень: 8
З нами з: 07 червня 2009, 22:50

Re: переклад YouTube

Повідомлення 6c6c6 » 03 листопада 2009, 23:33

Ну обговрювати і дійсно немає чого, але закривати тему напевно не буду. Сподіваюсь хоч якісь зрушення будуть.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: переклад YouTube

Повідомлення AlanAlan » 19 листопада 2009, 10:11

Передрук з "Народної правди":
http://www.narodnapravda.com.ua/rus/nat ... 76e48a9a0/

ДАЄШ УКРАЇНОМОВНИЙ ЮТУБ – саме під таким гаслом розгорнула свою нову акцію група українців-патріотів УВО. УВО це УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР.

ДАЄШ УКРАЇНОМОВНИЙ ЮТУБ!!!!!

ДАЄШ УКРАЇНОМОВНИЙ ЮТУБ – саме під таким гаслом розгорнула свою нову акцію група українців-патріотів УВО.

УВО це УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР. Така назва вибрана була невипадково і співпадає з історично відомою УКРАЇНСЬКОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ.

З діяльністью УВО читачи українського інтернет-простору вже мали можливість познайомитись на блозі Петра Лісенка у статті "УВО діє!"

Все почалось з питання: " Чому???"

"Це як? Чому на Ютубі є чеська, польська, шведська, а української немає? Невже шведів чи чехів більше, чим українців? Чи ми не варті мати свою мову тут? Ми не можемо рівноважно ставитись до цього! Для цього пропоную почати акцію "Даєш україномовний Ютуб!!!""

Так і було вирішенно розпочати цю акцію на вихідних.

УКРАЇНСЬКИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ОПІР закликає всіх, кому не байдужа доля України, Української Мови і нашої Держави, підтримати акцію ДАЄШ УКРАЇНОМОВНИЙ ЮТУБ!!!!!

Для цього потрібно написати листа на адресу: service@youtube.com

Тема: ukrainian youtube

Тест такий:

Dear Youtube Team! I am writing to express my continuing dissatisfaction with your company service. I am disappointed because on your website location list I could not find Ukraine and in language list I wasn't able to find Ukrainian language. I registered on youtube website since ___and still waiting for this very important update not only for me, but for millions of Ukrainians users. Obviously, to resolve the problem, I would appreciate if you will add Ukraine and Ukrainian language into your website service. Could I please ask you to look into these matters not only on my behalf, but also on behalf of other attendees, and in fact, on behalf of your company, too. Best regards

Ось і все!

Як ви бачите, це не займе у вас багато часу, сили та фінансів. І головне: не забувайте, що РАЗОМ НАС БАГАТО.

Слава Україні.

----------
Від себе: думаю, затія добра. Приєднаюсь до неї, сподіваюсь і на вашу підтримку.
Хоч до новоспечених ГО і рухів, особливо перед виборами, варто ставитись обережно, але сама ідея щодо укр.ютубу - хороша, нмсд.
AlanAlan
 
Повідомлень: 21
З нами з: 17 серпня 2009, 10:45

Re: переклад YouTube

Повідомлення яює » 20 січня 2010, 03:19

можна ще тут пробувати

To have the Ukrainian language supported by YouTube
http://www.gopetition.com/online/32631/sign.html
Аватар користувача
яює
 
Повідомлень: 1
З нами з: 18 січня 2010, 03:32


Повернутись до Запити про переклад

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron