9.60

Альтернативні переклади чудового веб-бровзеру "Opera"...

Модератор: Opera

Re: 9.60

Повідомлення Nemo » 02 листопада 2008, 13:33

Та суть не в тому мій чи не мій переклад там буде, - аби був нормальний, грамотний, а не якесь каліцтво! Бо українське має бути НАЙКРАЩИМ!
А щодо того, щоб запропонувати їм свій переклад, то я в принципі не проти, але...
1) не маю багато вільного часу - все з'їдає робота, а ще є сім'я, діти в школі і т.п.
2) не знаю як це зробити (ну типу, адреса, англійська і т.д.)
3) не дуже люблю комусь нав'язуватися.
Тому пропозиція: якщо ти, чи хтось інший знає як це забацати, допоможіть. А я готовий поділитися, так би мовити, лаврами слави, :) або й взагалі відмовитися від них на користь загальній УКРАЇНСЬКІЙ справі! :wink:
Аватар користувача
Nemo
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 травня 2008, 17:15
Звідки: м. Надвірна

Re: 9.60

Повідомлення Nemo » 23 листопада 2008, 15:09

Як і обіцяв, відредагував свій переклад, оновив його для роботи з версією 9.62. Знайшов все-таки декілька помилок, додав дещо раціональне з перекладу так би мовити, офіційного.

Так що користуйтеся, хто бажає.
Аватар користувача
Nemo
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 травня 2008, 17:15
Звідки: м. Надвірна

Re: 9.60

Повідомлення 6c6c6 » 23 листопада 2008, 18:25

Nemo написав:Як і обіцяв, відредагував свій переклад, оновив його для роботи з версією 9.62. Знайшов все-таки декілька помилок, додав дещо раціональне з перекладу так би мовити, офіційного.

Так що користуйтеся, хто бажає.

Ну навіщо видаляти старе, хіба воно комусь заважало? А так начебто ти нічого до цього не робив виходить :( Тре було додати свій оновлений файл перекладу до вже існуючої теми з версією 9.62... ой хоча вже бачу що ти там просто його замінив. Але старий дарма видалив :(
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 9.60

Повідомлення Nemo » 24 листопада 2008, 10:54

А для чого старий? Новий не набагато відрізняється від попереднього, хіба що адаптований для 9.62, але так само коректно працює з 9.60, 9.61, а може й зі старішими версіями - я не перевіряв :pardon:

Єдино для чого можна було залишити, то це для рейтингу (кількості зкачувань), і то, здається, я бачив, що можна ту кількість перенести на відредагований файл (правда я не знаю як то робиться :) )
Якщо є якісь інші вагомі причини - напиши. Буде необхідність я заллю ще й стару версію :wink:
Аватар користувача
Nemo
 
Повідомлень: 17
З нами з: 04 травня 2008, 17:15
Звідки: м. Надвірна

Re: 9.60

Повідомлення 6c6c6 » 26 листопада 2008, 02:10

Nemo написав:А для чого старий?

Історія, друже мій. Аби було з чим порівнювати, аби було видно що робота не стоїть на місці і що ще тоді щось було. А то отой розумака зі своїми коржиками взяв би і сказав: „Я перший і єдиний хто перекладав Оперу...“ і то було б невірно.
Nemo написав:Єдино для чого можна було залишити, то це для рейтингу (кількості зкачувань), і то, здається, я бачив, що можна ту кількість перенести на відредагований файл (правда я не знаю як то робиться :) )

е ні то я просто відновив „загублений“ файл, за яким збереглись колишні завантажування. Особисто я впливати на „рейтинг“ не можу.
Nemo написав:Буде необхідність я заллю ще й стару версію :wink:

Та ні вже не варто. Адже історію не перепишеш. Але надалі прошу перш ніж так робити хоч проконсультуватись, а то нехороше виходить...
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Поперед.

Повернутись до Opera

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron