Дискусія/Конференція про українізацію ПЗ (Київ)

Запити щодо участі в Проекті Localize.org.ua...

Дискусія/Конференція про українізацію ПЗ (Київ)

Повідомлення vitalis » 08 жовтня 2008, 11:25

Привіт.

Один хлопака намагається провести в Києві (Кафедра кібернетики КНУ ім. Шевченка) дискусію з приводу українізації ПЗ в колі зацікавлених студентів факультету та небайдужих.

Мені запропоновано участь в якості ведучого, але хотілося б залучити до справи більше перекладачів і провести міні-конференцію та дискусію водночас. Професіонали-любителі перекладу + зацікавлені. Думаю, для усіх це буде цікаво корисно.

Кому це цікаво - прошу відгукнутися. Орієнтовно дискусія відбудеться 15.10.2008, з приуроченям до свята Покрови. При наявності охочих приєднатися можливо перенести все на трохи згодом, щоб мати час підготуватися.

Все попередньо обговорити пропоную за пивом/кавою/живчиком у четвер-п'ятницю-суботу більшим гуртом перекладачів.
Цікаво - відгукнися (на асю 220788139 чи е-пошту stopchan ПЕС gmail.com) і передай далі тому, кому теж буде цікаво.
Аватар користувача
vitalis
 
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2008, 13:11
Звідки: Київ

Re: Дискусія/Конференція про українізацію ПЗ (Київ)

Повідомлення 6c6c6 » 09 жовтня 2008, 19:46

Залюбки прийняв би участь у подібний дискусії, але лише за умови проведення її у вихідний день, бо відпустки чи навіть за свій рахунок наврядчи мені дадуть. Та й за кухлем пива наврядчи вдасться обговорити бо ви ж у Києві а я у Кременчуку.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Дискусія/Конференція про українізацію ПЗ (Київ)

Повідомлення terminataaar » 10 жовтня 2008, 10:25

а я б залюбки напився... і пошукав би програмера у команду... бо самому такі проекти програмити нудно...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08


Повернутись до Участь у Проекті

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron