Допомога Перекладачу / Розробнику / Дизайнеру

Обговорення самого localize.org.ua (ідеї, побажання, скарги)...

Допомога Перекладачу / Розробнику / Дизайнеру

Повідомлення terminataaar » 30 квітня 2008, 20:12

От тепер нарешті Ви стали повноправним членом громади. Ви маєте власні переклади або ПЗ власного виробництва, також Ви маєте бажання ділитись ним з іншими (що певен не треба піддавати сумнівам). Аби зарадити цьому, від Вас вимагається наступне:

1) вже мати свій переклад/програму або мати бажання перекласти/розробити :D ;
2) надіслати запит на створення форуму, призначеного для публікацій новин про цю програму (її оновлення);
3) після створення відповідного форуму заповнити відповідні теми (Опис, Теґи, Коментарі), якщо їх не заповнив адмін, та почати заповнення підфоруму версії (шаблон у наявності).

Також Ви маєте змогу керувати відповідним розділом в „Майстерні“, що присвячений Вашій програмі або Вашому перекладу до відповідної програми. Майстерня призначена для згуртування кількох людей для роботи над перекладом якоїсь програми (у команді). Ви також маєте можливість переглядати інші форуми з „Майстерні“, аби бути в курсі всього що коїться в перекладацькому таборі, та мати можливість при потребі (появі цікавості щодо перекладу якоїсь з програм абощо) вступити (відіславши запит) до групи перекладачів, що займаються певним проектом.

У Вашому арсеналі також будуть повноцінно доступні розділи „Інструментарій“ та „Глосарій“, в яких Ви зможете обговорювати перекладацьке ПЗ та термінологію відповідно.

Якщо Ви хочете подати заявку на вступ до якоїсь групи - це можливо здійснити через "Панель керування" Вашим профілем...

Після переходу до "Панелі керування" - оберіть вкладинку "Групи" - де побачите список груп де Ви є "Учасником групи" - а також список груп "Не входить до жодної групи"...

Список груп "Не входить до жодної групи" саме те що треба - тепер необхідно обрати конкретну групу (помітка зліва) - у комбо-списку "Вибрати:" вибрати "Вступити в обрану" (стандартно) і натиснути "Відіслати" - далі підтвердити клавішею "Так" бажання вступити до групи і дочекатися підтвердження на вступ від Лідера групи...

УВАГА! Для визначення мети вашого вступу у ту чи іншу групу, Ви маєте надіслати ПП до Лідера групи з коротким поясненням того, що ви хочете робити в цій групі.

Якщо Ви Лідер групи і бажаєте дозволити користувачу дозволити вступ до групи або відхилити або додати самостійно без підтвердження - перейдіть до "Панелі управління" Вашим профілем...
Після переходу до "Панелі управління" - оберіть вкладинку "Групи" - далі в лівому мені оберіть пункт "Керування групами" - де побачите список груп де Ви є "Лідером групи" - і натиснувши посиланя "Керування користувачами" у списку "Одобрити учасників" або "Додати користувачів" зможете одобрити/додати/видалити...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Повернутись до Обговорення localize.org.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron