Допомога Зареєстрованому користувачу

Обговорення самого localize.org.ua (ідеї, побажання, скарги)...

Допомога Зареєстрованому користувачу

Повідомлення terminataaar » 30 квітня 2008, 20:10

От не сиділось Вам незареєстрованим і захтілось бути частиною нашої спільноти. З чим Вас і вітаємо.
Вимушений вас попередити що більше привілеїв аніж незареєстровані користувачі Ви не маєте, хібащо окрім можливості оцінювати так звані теґи, покликані нести достовірну інформацію про той чи інший програмний продукт.
Також реєстрація дозволяє вам долучитись до спільноти більш тісніше. Ви можете стати перекладачем або писарем... Для цього вам варто залишити запит у Запитах користувачів (відповідні шаблони запитів буде підготовано пізніше), після підтверждження якого Ви матимете більш широкий доступ до розділів сайту та тісніше інтегруєтесь у спільноту.
Найбільш цікавим розділом для користувача звісно є Cтенд. Тому зупинимось на його структурі задля розуміння що де і як.
Структура Стенду як на мене елементарна: його поділено на 2 частини:
1) описово-характеризуюча, де можна почитати опис програми, коментарі щодо неї та теґи (!!!)
2) підфорум Версії, саме в якому викладаються оновлення програм та українізаторів.
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08

Re: Допомога Зареєстрованому користувачу

Повідомлення katolik » 14 травня 2008, 14:31

Христос воскрес! - Воскресне Україна!
Щиро дякую Вам, шановне побратимство за те, що Ви забажали прийняти мене до свого збіговиська.
Не знаю, щоправда, чи буде з мене, негідного раба Божого, для Вас якийсь толок. Але всеодно раптом я щось таке, з Божою допомогою, встругну і воно Вам сподобається, або навпаки проженете мене до холєри...
А наразі прошу у Вас допомоги перекласти на людську, тобто рідненьку мову цю прогу: PrimoPDF 3.1,
а ще, якщо Ваша ласка, то й: Paint.NET 3.08 або Paint.NET 3.31
З повагою і благословенням р.Б. Андрій.
Аватар користувача
katolik
 
Повідомлень: 2
З нами з: 14 травня 2008, 14:18

Re: Допомога Зареєстрованому користувачу

Повідомлення terminataaar » 15 травня 2008, 19:28

раді вітати Андрію...
хммм - спробуємо перекласти - Андрію...
тільки з приводу перекладу програм на українську мову писати будь-ласка не сюди... а в спеціальний для цього розділ Запити користувачів у спеціально створений для подібного форум Запити на переклад...

П.С. Андрію - я дублював Ваше повідомлення у Запитах на переклад - PrimoPDF 3.1, Paint.NET 3.08 або Paint.NET 3.3 ...
Псалми 15:2 Я сказав Господеві: Ти Бог мій, добро моє тільки в Тобі!
Аватар користувача
terminataaar
Адміністрація
 
Повідомлень: 108
З нами з: 22 січня 2008, 23:08


Повернутись до Обговорення localize.org.ua

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron