3.4.2.3000

Безкоштовний браузер побудований на двигуні WebKit, але для сумісності дозволяє перемикатися на двигун IE (Trident) без перезапуску браузера але з перезавантаженням сторінки.

Модератор: Maxthon

Re: 3.4.2.3000

Повідомлення IxI_JOKER_IxI » 04 серпня 2012, 10:48

6c6c6 написав:
IxI_JOKER_IxI написав:Я вважаю що „Без проксі“ найправильніше. І до того я у багатьох програмах бачив такий переклад. І ти кажеш що буде не зрозуміло слово, вибач, але який користувач буде лізти у меню Проксі якщо він не розуміє що це таке.

Я не про розуміє-не-розуміє, а про логічність побудови меню. Хоча, напевно, скористаюсь порадою


ЗображенняЗображення


1. І ще один аргумент у користь варіанту Без проксі. У налаштуваннях у розділі проксі є такий варіант Без проксі. Так чому у головному меню цей параметр повинен називатися інакше?!

2. Я не знаю що сталося ал після встановлення українізатора з бетки 3,4...800 не видно піктограми Зовнішні інструменти. Хоча це може за додатка Прапори сайтів.
Аватар користувача
IxI_JOKER_IxI
 
Повідомлень: 8
З нами з: 27 квітня 2012, 17:22

Re: 3.4.2.3000

Повідомлення 6c6c6 » 04 серпня 2012, 12:23

IxI_JOKER_IxI написав:1. І ще один аргумент у користь варіанту Без проксі. У налаштуваннях у розділі проксі є такий варіант Без проксі. Так чому у головному меню цей параметр повинен називатися інакше?!

Власне в налаштуваннях йде трішки інша побудова логічного ланцюжка.
IxI_JOKER_IxI написав:2. Я не знаю що сталося ал після встановлення українізатора з бетки 3,4...800 не видно піктограми Зовнішні інструменти. Хоча це може за додатка Прапори сайтів.

Хм, а з тим додатком при встановленні попереднього українізатора (без перекладених модулів) все нормально відображалось? Власне, за розташування елементів у вікні програми відповідає файл, який я не чіпав. Ото хіба-що можлива несумісність перекладеної частини модуля в українізаторі з модулем встановленої програми. Перевірити зможу лише з понеділка.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 3.4.2.3000

Повідомлення 6c6c6 » 06 серпня 2012, 14:30

Перевірив використання українізатора для версії 3.4.3.800 Beta на цьому стабільному релізі. Все працює як слід і „Зовнішні інструменти“ і всі інші кнопочки на цій панелі добре видно (звісно лише коли вікно нормального розміру :-) ).
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Поперед.

Повернутись до Maxthon

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron