Обговорення проект УкрFace

Обговорення середовища розробки програмних або інтелектуальних проектів (наприклад, буде викладено цілком з описом середовище розробки localize.org.ua)...

Обговорення проект УкрFace

Повідомлення Ukrface » 05 липня 2011, 22:44

У цій темі буду висвітлювати свої думки та дії стосовно сайту УкрFace
Не люблю просто лити воду. Тому не писатиму чому я це роблю, як я дійшов таких висновків, чому саме так, а не інакше. Просто писатиму по справі і якщо у когось будуть пропозиції, як зробити краще то я їх уважно прочитаю :)

В ідеалі УкрFace планується, як сайт на якому зберігається вся інформація, яка стосується українізацій програм, ігор (можливо пізніше додам українізації різних скриптів, CMS, тощо).
Ставлю дві цілі перед собою, роблячи УкрFace:
1. Створити зручний сайт на якому зручно буде знайти потрібний українізатор.
2. Зберегти і систематизувати українізатор. Наприклад рік тому, витратив немало часу, щоб знайти всі існуючі українізатори ігор, бо вони розкидані у мережі, а більшість посилань биті.

Почну із структури
Будуть дві рубрики “Програми” та “Ігри”
Це будуть об’єкти у яких буде розміщуватися інформація про конкретний продукти, а саме:
1. Для програми
1.1. Назва українською/англійською
1.2. Логотип
1.3. Тип (тег)
1.4. Як розповсюджується (вибір із списку, можна буде декілька вибрати)
1.5. Оф.сайт (посилання)
1.6. Опис
2. Для гри
2.1. Назва українською/англійською
2.2. Логотип
2.3. Жанр (тег)
2.4. Як розповсюджується (вибір із списку, можна буде декілька вибрати)
2.5. Оф.сайт (посилання)
2.6. Опис

Також будуть існувати у кожному із цих об’єктів необмежена кількість дочірніх об’єктів (об’єкти: файл, посилання)
1. Файл
1.1. Версія продукту на який ставиться українізатор
1.2. ОС на яких працює українізатор (на яких ОС і з якою архітектурою 32- чи 64-бітною)
1.3. Автор (тег)
1.4. Ставиться як. Вказує чи це мовні файли, чи встановлювач, чи готовий до використання продукт(тег)
1.5. Додатково. Перекладена підтримка або озвучена гра (тег)
1.6. Файл
2. Посилання
2.1. Версія продукту на який ставиться українізатор
2.2. ОС на яких працює українізатор (на яких ОС і з якою архітектурою 32- чи 64-бітною)
2.3. Автор (тег)
2.4. Ставиться як. Вказує чи це мовні файли, чи встановлювач, чи готовий до використання продукт(тег)
2.5. Додатково. Перекладена підтримка або озвучена гра (тег)
2.6. Посилання

Це все, що на даний момент реалізовано (ще об’єкт “посилання” треба доробити).
Ще є чернетки дизайну, який скоро викладу тут на народне обговорення :)
Аватар користувача
Ukrface
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 січня 2010, 21:22

Re: Обговорення проект УкрFace

Повідомлення Ukrface » 12 липня 2011, 22:43

Нова порція інфи із бункера розробника.
Із структуру збереження інформації ми визначилися ( + вирішив що для об’єктів гра та програма буде можливість для користувачів поставити оцінку).
Яким я бачу сайт.
Задумався, а для чого потрібний такий сайт, як задачі він має вирішувати? Спочатку подумав, що це має бути сайт на якій люди сумлінно заходитимуть шукатимуть українізатори, вкладатимуть частку чогось свого у просторо IT українізації. Але глянувши не реальний справ речей зрозумів, що я занадто наївний:)
Почав знов все аналізувати, але тепер відштовхувався не від ідеалу, яким має бути сайт українізаторів, а від реальних потреб українців. А що потрібно звичайному українцю, який хоче українізувати свій ПК. Звичайно всіх врятує гугл:))))) Тобто те сховище яке буде створюватися має гарно індексуватися гуглом і яндексом. Тобто треба буде максимально наповнювати базу нового сайту, щоб кожен міг тупо забити в гуглі “українізатор >>назва програми<<” або “укрфейс >>назва програми<<” і отримати зразу посилання на сторінку із українізатором з поясненням як змінити мову програми.
Але є ще один випадок. Це коли людина хоче знайти програму, яка має виконувати певні функції, ну і звичайно хоче щоб ПЗ мало український інтерфейс. Тут вже гугл не допоможе то вважаю, що саме цьому треба присвятити головну сторінку УкрFace на якій буде знаходитися каталог типів програм (завантаж і користуйся). Вибравши тип має відкриватися список програм відсортованих за рейтингом, які можна завантажити встановити і користуватися.
Час від часу з’являються українізатори величезних проектів (переклад windows XP, героїв V) або важливі новини (GSC озвучить свої ігри українською, українізатор внесено у дистрибутив). Цю інформацію варто поширювати і тому вважаю, що саме для висвітлення таких новин має бути великий слайдер на головній

Тобто головна виглядатиме приблизна так...
Зверху невелике лого + горизонтальне меню
Далі йде слайдер
Під слайдером дві колонки. Одна широка для каталогу інша вузенька для стрічки надходжень українізаторів (для таких фанатиків, як я, які люблять просто слідкувати за публікуванням нових українізаторів)
Аватар користувача
Ukrface
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23 січня 2010, 21:22


Повернутись до Середовище розробки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron