2.3

Безкоштовна програма для створення налаштовуваних саморозпаковуваних (SFX) 7z архівів.

Модератор: 7-ZIP SFX Maker

2.3

Повідомлення Vladimir02 » 23 липня 2011, 18:41

Що нового:
у програмі:
* Файли залишаються у списку після створення SFX
* Зберігається вибір мови
* Додано французький, російський, китайський та турецький переклади (велика подяка всім перекладачам)

у локалізації:
* Невідомо

Завантаження/Download:
Завантажити 7-ZIP SFX Maker 2.3 [.7z] – 505,2 КБ

Локалізація:
7-Zip SFX Maker 2.3_ukr.zip
Український мовний файл для 7-ZIP SFX Maker 2.3
(2.2 Кб) Завантажено 255 разів
Олександр (6c6c6) написав:Увага! Автор перекладу пропонує використовувати його встановлювач україномовної версії (пакунок включає програму, мовний файл та доповнення Провідника). Для тих, хто вже має цю програму я виклав окремо мовний файл (розпаковується у теку зі встановленою програмою).

Завантажити встановлювач україномовного 7-ZIP SFX Maker 2.3 [.exe] – 1,01 МБ

Особливості українського встановлювача (від автора перекладу):
Інсталятор української версії з додаванням у контекстне меню „Надіслати“. Дещо доробив офіційний інсталятор. Мій інсталятор додає Ярлик програми у контекстне меню Надіслати. Офіційний інсталятор такого не вмів :)
Як користуватися? Cпочатку створюєм 7zip архів з потрібними файлами, а потім клацаєм по ньому правою кнопкою мишки, вибираєм меню (Надіслати (чи якщо російська Windows, то Отправить) - пункт 7zip SFX Maker і там робимо потрібні налаштування...

ЗІ... на сайті розробника є вже остання версія 3.2, українізатор в мене також є до неї, АЛЕ не рекомендую нею користуватися - глючна і постійно вилітає з помилками, хоча додано багато нових функцій.
Аватар користувача
Vladimir02
 
Повідомлень: 44
З нами з: 15 липня 2011, 18:59

Повернутись до 7-ZIP SFX Maker

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron