Коментарі

Безкоштовний мультимедійний програвач, що має вбудовані кодеки, підтримує обкладинки, може працювати у портативному режимі...

Модератор: Daum PotPlayer

Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 06 червня 2011, 10:57

Особисто я почав використовувати цей програвач майже одразу як його побачив. На відміну від останніх версій GOM Player він у мене не глючив :oops: ЗВісно тут значно більше додаткових налаштувань, проте навіть на стандартних параметрах все працює доволі чудово. Окремо відзначу можливість портативного використання. Саме йому я надаю перевагу перед прив’язкою до реєстру та впровадження файлів у систему.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення Xshot » 26 грудня 2014, 12:56

Я на нього перейшов після KMPlayer, бо KMPlayer мабуть десь після версії 2.9.4.1435 став громіздкий, довше відкривається, більше глюків, більше реклами.
PotPlayer швидше відкривається)) Єдине, чого мені не вистачає в PotPlayer - можливості підключити зовнішню звукову доріжку
Аватар користувача
Xshot
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 січня 2013, 17:26

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 29 грудня 2014, 13:02

Xshot написав:Єдине, чого мені не вистачає в PotPlayer - можливості підключити зовнішню звукову доріжку

У Pot є можливість підключення зовнішньої аудіо-доріжки через головне меню -> Відкрити -> Завантажити зовнішнє аудіо..., а потім обрати підвантажену доріжку з переліку доріжок (головне меню -> Аудіо -> Вибір аудіо-потоку). Крім того, можна налаштувати автоматичне підвантаження зовнішніх аудіо-доріжок в налаштуваннях -> Відтворення -> Автовідкриття зовнішнього аудіо
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення Xshot » 03 січня 2015, 18:46

О, круто) Не знав) Дякую :)
Аватар користувача
Xshot
 
Повідомлень: 19
З нами з: 18 січня 2013, 17:26

Re: Коментарі

Повідомлення James D » 25 жовтня 2016, 16:40

1. Вікдрити замість Відкрити
2. Субтитр замість Субтитри
3. 101_0_9_0=Відтворити/Призупинити (Play/Pause) - як на мене, тут краще Програвати/Призупинити чи Відтворювати/Призупинити. Я розумію, що дієслово "відтворювати" та похідні від "відтворення" дуже поширені в перекладі і хотілося б на ньому й залишитися де тільки можливо, але... Тут Play як продовжувана незакінчена дія - Відтворювати, Програвати, а останнє починається однаково, як і Призупинити.
4. Так само і з Відтворити звук - Програвати звук. Субтитри ж, наприклад, не "Відтворити", а "Відображати субтитри", так? І не закінчувана дія "Відобразити", а саме продовжувана незакінчена.

P.S. Трохи спірно, але, як на мене, налаштування зкидають. Бо префікс с- пишеться тільки після к, п, т, ф, х. Хоча зараз вже майже всюди пишуть з с-, що я вважаю за русизм.
Аватар користувача
James D
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2016, 14:32

Re: Коментарі

Повідомлення 6c6c6 » 25 листопада 2016, 14:29

Дякую за зауваження. Буде враховано при оновленні перекладу.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: Коментарі

Повідомлення James D » 27 вересня 2017, 01:33

Для історії:
3061=Вимкнути при відсутності у субтитрах привілейованої мови

Взагалі не відповідає дійсності.
Аватар користувача
James D
 
Повідомлень: 2
З нами з: 25 жовтня 2016, 14:32

Re: Коментарі

Повідомлення skameykin22 » 24 лютого 2018, 17:21

Таке іноді бува.
Аватар користувача
skameykin22
 
Повідомлень: 1
З нами з: 24 лютого 2018, 12:22
Звідки: Санкт-Петербург


Повернутись до Daum PotPlayer

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron