5.4.189822.1355

Комплексна система захисту Вашого ПК від Comodo. Включає в себе Антивірус, Брандмауер та інші корисні утиліти.

Модератор: Comodo

5.4.189822.1355

Повідомлення 6c6c6 » 16 травня 2011, 21:10

Що нового:
у програмі:
· Вдосконалено! Встановлення на Windows 7 та старіші.
· Вдосконалено! Навантаження на процесор у реальному часі при повсякденному використанні ПК має бути меншим у цій версії.
· Виправлено! HIPS не блокував деякі дії, які могли використовувати шкідники.
· Виправлено! HIPS не блокував зміни захищених файлів за певних умов.
· Виправлено! Брандмауер інколи блокував безпечні програми на кшталт MSN messenger (я б на місці Брандмауера взагалі вбивав у зародку цей процес – 6c6c6), Skype.
· Виправлено! Відбувався збій деяких встановлювачів при встановленому CIS.
· Виправлено! Брандмауер не виявляв обдурення MAC-адреси навіть при обраній опції „Захищати ARP-кеш“.
· Виправлено! Брандмауер викликав високу DPC-латентність за певних умов.
· Виправлено! Антивірус зазнавав збій при скануванні спеціально створених .PST-файлів.
· Виправлено! антивірус зазнавав збій під час оновлення вірусної бази.

у локалізації:
· Близько 50 виправлень помилок та огріх.
· Переклад оновлено до відповідної версії.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам napiR та meandor.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь :-[

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security 5.4.189822.1355 32-х розрядний [.exe] - 34,29 МБ
Дзеркало № 1 [.exe]
Завантажити Comodo Internet Security 5.4.189822.1355 64-х розрядний [.exe] - 36,45 МБ
Завантажити Comodo Internet Security 5.4.189822.1355 універсальний встановлювач [.exe] - 59,17 МБ

Завантажити Comodo Internet Security Pro* 5.4.189822.1355 32-х розрядний [.exe] - 34,29 МБ
Завантажити Comodo Internet Security Pro* 5.4.189822.1355 64-х розрядний [.exe] - 36,45 МБ
Завантажити Comodo Internet Security Pro* 5.4.189822.1355 універсальний встановлювач [.exe] - 59,17 МБ
* – ця Pro-версія, розповсюджується з річною безкоштовною ліцензією.

Локалізація:
cispremium_5.4.189822.1355_ukrainian.zip
Український мовний пакунок для Comodo Internet Security 5.4.189822.1355
(66.05 Кб) Завантажено 236 разів
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 5.4.189822.1355

Повідомлення meandor » 26 червня 2011, 11:19

Щось COMODO почав мене розчаровувати. Після встановлення останнього оновлення вже вдруге на процедурі автоматичної перевірки оновлень в мене вилітає вікно із проханням повідомити про баг і надіслати їм.
Доречі, усе в цьому вікні англійською мовою.
Пишу їм опис проблеми англійською і натискаю надіслати. Після цього те вікно зависає і я не маю змоги його нічим вигрузити, хіба самим же COMODO.
Перший раз, як таке трапилося, то COMODO ще був запущений, а щойно COMODO і сам вилетів і прийшлося його перезапускати.
Я подивився, що COMODO пробував задіяти TheBat, як дочірний процес, можливо він із ним не дружить і тоді цей процес із краш-репортом висне.
Щодо ангійської мови для баг-репортів, то це так спеціально, щоб відписувати їм англійською, чи це ще недокінця перекладено?
Аватар користувача
meandor
 
Повідомлень: 7
З нами з: 05 травня 2011, 02:15

Re: 5.4.189822.1355

Повідомлення 6c6c6 » 26 червня 2011, 15:47

meandor написав:Щось COMODO почав мене розчаровувати. Після встановлення останнього оновлення вже вдруге на процедурі автоматичної перевірки оновлень в мене вилітає вікно із проханням повідомити про баг і надіслати їм.
Доречі, усе в цьому вікні англійською мовою.
...
Щодо ангійської мови для баг-репортів, то це так спеціально, щоб відписувати їм англійською, чи це ще недокінця перекладено?

Певно спеціально, бо в мовних рядках перекладено все що можна було. Якщо не важко прошу наступного разу зробити знімок вікна, щоб я подивився які там є повідомлення.... ну і міг спитатись у координатора перекладів.
meandor написав:Пишу їм опис проблеми англійською і натискаю надіслати. Після цього те вікно зависає і я не маю змоги його нічим вигрузити, хіба самим же COMODO.
Перший раз, як таке трапилося, то COMODO ще був запущений, а щойно COMODO і сам вилетів і прийшлося його перезапускати.
Я подивився, що COMODO пробував задіяти TheBat, як дочірний процес, можливо він із ним не дружить і тоді цей процес із краш-репортом висне.

Взаємодія ПЗ між собою інколи додає проблем. На жаль ще досі не спромігся поставити CIS на роботі (вдома він мені не потрібен), тому й про глюкавість цього звіра не знаю... Це саме той випадок, коли перекладач не використовує перекладеного для власних потреб :)
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 5.4.189822.1355

Повідомлення meandor » 27 червня 2011, 00:53

6c6c6 написав:На жаль ще досі не спромігся поставити CIS на роботі (вдома він мені не потрібен)

Я користуюся лише фаєрволом із проактивним захистом ще від того часу, коли не було CIS як такого (десь від версії 2.4 на роботі і від 3.6 вдома), а антивірус їхній не встановлював.
Фаєрвол чудовий, як на мене, - найкращий із безкоштовних і становить конкуренцію таким як Аутпост і т.д. При цьому тягне куди менше ресурсів.
Фаєрвол був мені найбільш потрібен, коли якісь віруси, чи то боти, внадилися атакувати по IP мого провайдера. Це була доволі глобальна проблема. За хвилину бувало до 80 атак. Хоча зручніше було вимкнути інтернет, ніж користуватися фаєрволом :lol: бо процесор завантажувало страшно.
Аватар користувача
meandor
 
Повідомлень: 7
З нами з: 05 травня 2011, 02:15


Повернутись до Comodo Internet Security

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron