6.3.297838.2953

Комплексна система захисту Вашого ПК від Comodo. Включає в себе Антивірус, Брандмауер та інші корисні утиліти.

Модератор: Comodo

6.3.297838.2953

Повідомлення 6c6c6 » 24 жовтня 2013, 20:27

Що нового:
у програмі:
  • Виправлено! Не починалась діагностика при оновленні з Windows 8.0 до Windows 8.1.

у локалізації:
  • Жодних змін.

Увага! У ролі „спільноти“ виступаю я та Олександр Сувак (офіційний працівник Comodo). Також дякую за виявлені неточності / помилки / огріхи в перекладі панам асер (napiR), meandor та balamut.
Увага! Якщо хтось виявить якісь неточності, помилки розташування елементів тощо, то прошу інформувати мене (бажано зі скріншотами), бо я цим ПЗ не користуюсь :oops:

Завантаження/Download:
Завантажити Comodo Internet Security Premium 6.3.297838.2953 [.exe] — 190,15 МБ
Дзеркало № 1 [.exe]
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук

Re: 6.3.297838.2953

Повідомлення proletaryj » 26 жовтня 2013, 14:22

Встановив Comodo Antivirus на другу (резервну) систему: враження загалом непогані. Хоча коли активізував HIPS і Sandbox, то антивірус почав блокувати і обмежувати в правах як відомі програми з дійсними цифровими підписами (AnVir Task Manager, CCleaner та інші), так і себе самого! Блокував власні хуки і доступ до ядра. Я так зрозумів, що треба всі ці програми вносити в список довірених. Або ж відключати і HIPS, і Sandbox (я так і зробив, бо мені потрібно перш за все захист від реальних шкідливих програм).
І ще щодо стану захисту в реальному часі: там є три опції - За доступом, Кумулятивно і Вимкнено. З останньою все зрозуміло, а от в чому різниця між першими двома? Що вони точно означають? За промовчанням стоїть Кумулятивно. Все-таки бажано було б якось хоча б розшифрувати ці значення в спливаючих підказках чи ще якось...
Аватар користувача
proletaryj
 
Повідомлень: 1
З нами з: 26 жовтня 2013, 13:55

Re: 6.3.297838.2953

Повідомлення 6c6c6 » 26 жовтня 2013, 20:40

На жаль цим ПЗ не користуюсь, але хочу спробувати з наступної версії. Щодо захисту в реальному часі, то „За доступом“ скануються всі файли перед їх запуском. У „Кумулятивному“ ж режимі перевіряються лише файли, змінені після останньої перевірки.
Зображення
Бувають справжні лідери... а бувають лідераси © гурт „Папа Карло“
Аватар користувача
6c6c6
Адміністрація
 
Повідомлень: 1099
З нами з: 22 січня 2008, 23:13
Звідки: Україна, Кременчук


Повернутись до Comodo Internet Security

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron